20 Nisan 2013

Altınyıldız Classics Gömlek Yakası Bir Kaç Yıkamada Kırıldı!

Altınyıldız Erzurum mağazasından aldığım gömleği iki defa diğer gömleklerimle düşük sıcaklıkta çamaşır makinasında yıkadım. Altınyıldız gömleğin yakasında ikinci yıkamada kırıklar oluştu. bende altınyıldız saygın bir marka olduğunu düşündüğüm için değiştirileceğinden tereddüt dahi etmeden mağazaya götürdüm.

Gömlek kalite kontrol departmanına gitmiş ve 12.01.2013 tarihinde tekrar geri gönderilmiş bir notla beraber. notta gömleğin temizleme talimatlarına uyulmadığından dolayı böyle bir sorun oluştuğu söylenmiş ve bir işlem yapamayacaklarını söylemişler. şimdi ben soruyorum şimdi aynı temizlik şeklini kullandığım diğer gömleklere bir şey olmadı da nasıl bu gömleğin hemen yakası kırıldı?

Yunus 428 Okunma

Cevaplar

  • Yunus22 Nisan 2013

    tabi daha alışveriş yaparsam

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi22 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz ; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ürünlerle ilgili tüm incelemeler Kalite Kontrol Departmanımız tarafından özenle yapılmaktadır. Kalite Kontrol Departmanı’mızın yaptığı incelemeler sonucu üretim veya kumaş kaynaklı bir hataya rastlanmayan ürünlerle ile ilgili herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Bundan sonraki alışverişlerinizde yardımcı olabilmek dileği ile. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön