24 Ekim 2016

Altınyıldız Classics Giyilmiş, Kullanılmış Ürün Sattılar!

Markasına, kalitesine güvendiğimiz Altınyıldız'dan pantolon aldım. Paçalarını yaptırmak için ölçü aldığımızda pantolonun giyilmiş olduğunu gördük. Paçasının yere sürtünmesinden dolayı ipleri çıkmış, ceplerinden giyen kişinin kılları tüyleri çıktı, paçalarda lekeler var, dizlerinin rengi atmış. Ürün alırken dikkat ederdim. Beden ölçüleri tuttuğu için ve güvendiğimiz marka olduğu pek dikkat etmedim. Pantolon muhtemelen oradaki personelin giydiği ürün. Etiketi de yapıştırmışlar. 24 Eylül'de Manisa Akhisar'da çadır günlerinden almıştım. Geri götürecektim kapatmışlar. Ankara'ya geldik geri gitme durumumuz yok. Ayıp, insanları kandırmak bu markaya yakışmadı. Daha da alışveriş yapmayı düşünmüyoruz. Önermiyoruz.

Ramazan 438 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan 30 Ekim 2016

    Değişim veya iade talebimiz olmadı ancak satılan ürünler sizin markanıza ait ürünler ve ürünlerde sizin fiyat etiketleriniz var. Panayır veya çadır ürünlerinde kullanılmış ürün aralara karıştırmak hiç hoş karşılanacak durum değil. Bilginize sunarım.

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi24 Ekim 2016

    Sayın Ramazan G., Tarafımıza iletmiş olduğunuz durum ile ilgili, panayır ve çadırdan satın alınan ürünlere ilişkin iade, değişim, inceleme prosedürleri uygulanmamaktadır. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Altınyıldız Classics Müşteri İlişkileri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön