12 Mart 2013

Altınyıldız Classics Etiket Fiyatı Uygulanmadı!

Altınyıldız antalya deepo mağazasından ayakkabı aldım. etiket fiyatı 99 tl olan ayakkabı fiyatı kasaya ödemeye geldiğimde 120 tl oldu. görevli kişiler etiketin yanlış basıldığını söylediler. güvenerek 120 tl ödedim ama tadilat için gittiğim diğer mağazasında ayakkabı fiyatının 99 tl olduğunu öğrendim. altınyıldız gibi köklü firmaya hiç yakıştıramadım.

Burhan 80 Okunma

Cevaplar

  • Burhan 16 Nisan 2013

    19 mart 2013 13:35 yazılı cevabınızda, fiyat farkının tarafıma ödeyeceğinizi ama bu zamana kadar bir gelişme olmadığını bildirmek isterim. Ödemenin en kısa zaman da tarafıma ödemenizi talep ediyorum. Saygılarımla..

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi19 Mart 2013

    Sayın Burhan A. ; Yazınızda tarafımıza iletmiş olduğunuz ,yaşadığınız bu üzücü durum ile ilgili tarafınızdan özür dileriz. Mağazalarımızda gerek satış, gerekse satış sonrası verilen tüm hizmetlerde gösterilecek özen ve hassasiyet bizler için ayrı önem taşımaktadır. Konuyla ilgili mağazamızla gerekli görüşmeler başlatılmıştır. Fiyat farkı ile ilgili tarafınıza geri ödeme yapılacaktır. Markamıza göstermiş olduğunuz yakın ilgiye ve anlayışa çok teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön