Altınyıldız Classics Değişimi Yapmıyor.

Önder Y. |

16.10.2014 tarihinde Diyarbakır Ceylan Park AVM şubesinden 2 tane takı aldım. Takımların birini şubede denedim oldu diğerini denemedim ve tadilatlarını yapıp teslim ettiler. Bir takımı evde deneyince küçük olduğunu fark ettik ve değişim için şubeye başvurduk şube tadilat yapıldığından dolayı değişim yapamayacağını belirtti.

Müşteri hizmetlerini arayın dedi bende aradım oradaki bayan gayet laubali bir şekilde bizim politikamız bu diyor. Mağazada duvarda asılı tek yazı "değişim ve iade hafta içi yapılmaktadır" uyarı yazısı vardı. Ben tadilatı olan ürün değiştirilemez uyarısı bulunmadığını söyledim, bana faturada yazıyor diyor. Yani ben bu bilgiye paramı ödedikten sonra sahip oluyorum.

Etiketler :

Bayi Personel Model ve Beden Ürün İade / Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Önder Y.
  17 Ekim
  22:57

  Paçayı tadilattan sayan tek kuruluşsunuz bir daha bu markadan iğne bile almam...

 • 17 Ekim
  12:19

  Sayın Önder Y.

  Firmamızda uygulaması bulunan Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz.
  Değişim/iade prosedürleri gereği kullanılmayan, etiketi üzerinde ve tadilatı olmayan ürünlerin değişimini/iadesini 30 gün içerisinde faturanızla ve slibiniz ile beraber mağazalarımızdan yapabilirsiniz.
  Konuyu bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla...