Altınyıldız Classics Değişim İncelemesi Olumsuz...

Sami K. |

Markanın ismine kanarak yapmış olduğum 2 adet takım elbise alışverişinde pantolonların maksimum 3 defa giyilmesi sonucunda ağ kısmında aşınma meydana geldi, Mağazaya başvurduğumda ise kesin değişir yorumuyla incelemeye gönderildi ve sonuç olumsuz olarak bildirildi pantolonun incelenebilmesi için ceket de gönderiliyormuş. Pantolondan geçtik ceket perişan halde geldi. Ve sunuda söylemeden geçemeyeceğim "Altınyıldız Classics'i Altınyıldız yapan kumaş bu beyefendi limited edition çok memnun kalacaksınız" nidalarıyla satılıyor.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sami K.
  16 Mayıs
  17:02

  Sanırım %88 yün karışımını sadece sizin firmanizin urettigini zannediyorsunuz. Sayın yetkili yüksek yün oranlı takım elbiseyle firmanız sayesinde tanismadim. Yüksek yün oranlı elbisenin hassasliginin farkında olmakla beraber 3 (üç) giyimde deforme olmasını "normal" Karşılamanızı firmanız açısından çok vahim buldugumu belirtir. Bir daha görüsmemek dileğiyle HOŞÇAKALın

 • 13 Mayıs
  17:17

  Sayın Sami KULA,

  Ürünümüzle ilgili yaşamış olduğunuz sıkıntıyı üzüntüyle karşılıyoruz. Amacımız sizlere her zaman en iyi hizmeti sunabilmek. Bu doğrultuda şikayetinize verdiğimiz cevabımızda, Kalite Kontrol Departmanı’mızın uyguladığı test sonuçlarına göre hazırlanan rapor baz alınıyor.


  % 88 yün karışımlı ürünümüz yüksek kalite hassas kumaştan üretilmiştir. Bu tarz ürünlerin kullanımında ekstra hassasiyet gerekmektedir.

  Söz konusu üründe oluşan deforme sürtünmeye bağlı ter asidi kaynaklı bölgesel deformasyondur. Ürünün genelinde benzer problem görülmemiştir. Sürtünmenin yoğun olduğu bölgelerde yıpranma oluşması dünya standartlarındadır. Yün oranının yüksek olduğu ürünlerde ter asidine bağlı deformasyon oluşabilir.

  Kalite Kontrol Departmanı’mızın yaptığı incelemeler sonucu üretim veya kumaş kaynaklı bir hataya rastlanmadığından ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Bundan sonraki alışverişlerinizde yardımcı olabilmek dileği ile.

  Saygılarımızla,