16 Kasım 2013

Altınyıldız Classics Değişim İçin Gelince Yüzüme Bakmadı!

Kızılay Avm Altınyıldız Classics Mağazasından aldığım ceketi değiştirmeye gittim. Hiç kimse yardımcı olmadı. Zorlukla değişimi gerçekleştirdim. Birkaç gün sonra ürünü kullanmadan tekrar değiştirmek istedim. Daha önce 3 kez değişim yaptığımı ve ürünü değiştiremeyeceklerini söylediler.

Daha önce bir kez değişim yaptığımı söylesem de anlatamadım. Daha sonra mağaza müdürü gelip değişim yapabileceğimi söyledi. Ancak ben kendilerinden değişim yapmayacağımı söyleyerek mağazayı terk ettim. Ürünü satarken nasıl ilgileniyorsanız değişim için de aynı o şekilde ilgilenmenizi rica ediyorum.

Oguzhan 74 Okunma

Cevaplar

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi18 Kasım 2013

    Sayın Oğuzhan G, Firmamızda uygulaması bulunan Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Ekstre bilgileriniz kontrol edilmiş ve 2 kez değişim işlemi yaptığınız tespit edilmiştir. 30 günlük değişim süreciniz içerisinde değişim prosedürleri gereği kullanılmayan ve tadilat görmeyen ürünlerde değişim işlemi yapılmaktadır. Süreç aşılmadığı taktirde değişim yapabilirsiniz. Konuyu bilgilerinize sunar,iyi günler dileriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön