19 Ekim 2016

Altınyıldız Classics Defolu Ürünü Değiştirmedi.

Acity Altınyıldız outlet mağazasından aldığım takım elbise defolu çıktı. Nikahım olduğu için personelin aceleye getirip bir başka müşteri adına fatura ettiği elbiseyi değiştirmediler hatta lanet olsun deyip bıraktım. Personel bile değişmişti düşünün! Asla ama asla bu firmayla alışverişim olmaz, olamaz bütün yakınlarıma anlattığım gibi sizlere de anlatıyorum. Güven her şeydir! Yazıklar olsun Altınyıldız!

Cengiz 467 Okunma

Cevaplar

  • Cengiz 16 Ocak 2017

    Cep telefonuma firmanız tarafından her hangi bir bilgi mesajı daha gelirse ki defalarca red cevabı göndermeme rağmen! Mahkeme hakkımı kullanırım!

  • Cengiz 22 Ekim 2016

    size de bu biçimde alışverişler dilerim. İnanın çok kazanacaksınız... .

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi20 Ekim 2016

    Sayın Cengiz T., Şirketimiz, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır.  Mağazalarımızdan satın alınan ürünlerde kullanılmayan, etiketi üzerinde, tadilat işlemi uygulanmamış ürünlere dair satın almış olduğunuz tarihten itibaren 30 gün içerisinde,faturanızı ibraz etmeniz veya aktarmış olduğunuz bilgilerden fatura kaydına erişim sağlanması durumunda iade talebinizi ilgili mağazaya, değişim talebinize ise her hangi bir Altınyızdız classic mağazamıza iletmeniz durumunda talebiniz işleme alınacaktır. Konuyu bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla. Altınyıldız Classics Müşteri İlişkileri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön