Altınyıldız Classics Çeken Pantolonu Kabullenmiyor.

Halil B. |

26/12/2014'de pantolon değişmez diye mesaj geldi 850 4555657 müşteri hattından soy ismini vermek istemeyen d** hanımla saat 16:38' de görüştüm fabrikada kalite kontrol uzmanları incelemiş (neye göre inceledi bilinmez) 30 derecede yıkamam gerekiyormuş . her halde ben anlatamıyorum biz zaten 30 derecede yıkadık vede Altınyıldız Classics'te d** hanımın dediğine göre ondan başkasıyla görüşülmemiş. Benim gibi müşteriler hakkını nerede arayacaklar? Ürün değişimi olmazsa paramın iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Kumaş-Deri vb. Malzeme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Personel Davranış Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Halil B.
  05 Ocak
  09:37

  altın yıldız firmasını bir daha ne ben nede arkadaşlarım tercih edecek firma sadece kendi değerlendirmelerine göre kurumsal olmuş.kesinlikle kullanma talimatına uyulmuştur.uyulmadığını yeni bir pantolon mu yıkayıp karar verdiniz. yoksa bizim nasıl yıkadığımızı kahve falına bakarak mı gördünüz?

 • 31 Aralık
  12:25

  Sayın Halil B,

  Ürünümüzle ilgili yaşamış olduğunuz sıkıntıyı üzüntüyle karşılıyoruz. Amacımız sizlere her zaman en iyi hizmeti sunabilmek. Bu doğrultuda şikayetinize verdiğimiz cevabımızda, Kalite Kontrol Departmanı’mızın uyguladığı test sonuçlarına göre hazırlanan rapor baz alınıyor.

  BR Mağazacılığa üründe çekme şikayeti ile ulaşan Altınyıldız Classics Marka Pantolonunuz incelenmiştir ve 26.12.2014 tarihinde sonuç bilgisi tarafınıza yayımlanmıştır.

  Ürün % 98 pamuk karışımlı kumaştan üretilmiştir. Bu tarz ürünlerin kullanımında ekstra hassasiyet gerektirmektedir.

  Söz konusu üründe oluşan deformasyonlar hatalı temizleme işlemi kaynaklıdır. Ürün 30 derecede hassas yıkama yapılması ve sıkmadan kurutulması gereken bir üründür. Temizleme talimatlarına uyulmadığında şikayet konusu durum meydana gelmiştir.

  Kalite Kontrol Departmanı’mızın yaptığı incelemeler sonucu üretim veya kumaş kaynaklı bir hataya rastlanmadığından ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Bundan sonraki alışverişlerinizde yardımcı olabilmek dileği ile.

  Saygılarımızla,