29 Aralık 2014

Altınyıldız Classics Bir Yıkamada Çeken Pantolon.

Çanakkale Kipa Altınyıldız Classics'ten 07/12/2014 tarihinde bir takım elbise, bir kaban vede bir adet tek pantolon aldım. Hatırladığım kadarıyla pantolona 180 TL civarında ödeme yaptım. Alışveriş esnasında bizimle ilgilenen bayan arkadaşa defalarca aldığım pantolonun yıkama esnasında çekip boyunun kısalıp kısalamayacağını sordum. Kesinlikle öyle bir ürün değil diye söyledi.

Ürün 30 derecede ilk yıkamada gözle hissedilir şekilde boyunda kısalma oldu. Hemen firmanın Çanakkale mağaza sorumlu arkadaşını aradım ürünü bize gönderin fabrikaya incelemeye gönderelim dedi. Hatta o arkadaşa da ilettim ürünü neye göre inceleyip karar verecekler dedim. 19/12/2014 tarihinde gönderdim.

Halil 1.371 Okunma

Cevaplar

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi31 Aralık 2014

    Sayın Halil B, Ürünümüzle ilgili yaşamış olduğunuz sıkıntıyı üzüntüyle karşılıyoruz. Amacımız sizlere her zaman en iyi hizmeti sunabilmek. Bu doğrultuda şikayetinize verdiğimiz cevabımızda, Kalite Kontrol Departmanı’mızın uyguladığı test sonuçlarına göre hazırlanan rapor baz alınıyor. BR Mağazacılığa üründe çekme şikayeti ile ulaşan Altınyıldız Classics Marka Pantolonunuz incelenmiştir ve 26.12.2014 tarihinde sonuç bilgisi tarafınıza yayımlanmıştır. Ürün % 98 pamuk karışımlı kumaştan üretilmiştir. Bu tarz ürünlerin kullanımında ekstra hassasiyet gerektirmektedir. Söz konusu üründe oluşan deformasyonlar hatalı temizleme işlemi kaynaklıdır. Ürün 30 derecede hassas yıkama yapılması ve sıkmadan kurutulması gereken bir üründür. Temizleme talimatlarına uyulmadığında şikayet konusu durum meydana gelmiştir. Kalite Kontrol Departmanı’mızın yaptığı incelemeler sonucu üretim veya kumaş kaynaklı bir hataya rastlanmadığından ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Bundan sonraki alışverişlerinizde yardımcı olabilmek dileği ile. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön