19 Nisan 2013

Altınyıldız Classics Bekleme Süresi!

Altınyıldız classic mağazası iş yerimizinde takım elbise konusunda anlaşmalı olduğu bir mağaza olarak gözümde çok büyük bir yeri vardı. Farklı ihtiyaçlarımıda karşılayabilmek adına zaman zaman uğradığım bir yerdi. Fakat en son yaşadıklarım firma hakkındaki bütün fikirlerimin ters yönde değişmesine sebep oldu.

Konya kent plazadaki mağazasından almış olduğum deri ceketi sadece 4-5 kez giymeme rağmen renginin atması ilginçti. Daha ilginci ise garantiye gönderdiğim ceketin 2 aydan daha uzun bir süre sonra bana kullanıcı hatası olarak iade edilmesiydi. Dahada ilginci ilgilenen bayanın iki hafta önce onaylandı değerinde değişim yapabilirsiniz deyip iki gün önce tekrar kabul edilmedi demesiydi. Çok yazık.

Mehmet 133 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet27 Nisan 2013

    bundan sonra ki alış verişimde yardımcı olabilmeniz mümkün mü diğer giyim firmalarının şikayetlerinde mi siz bakıyorsunuz? saygılarımla

  • Mehmet21 Nisan 2013

    Peki bir buçuk ayda mı teslim ediyorsunuz bana 3 gün önce teslim edildi deri mont.Vermiş olduğunuz cevabı ben okudum ve hiç alakası olmadığını düşünüyorum.Şöyleki kolun arka kısmında bel tarafında ve montun iç kısmında nokta şeklinde renk atmasıyla hava koşullarının yada hareket etmenin ne alakası var.Ya dışarı çıkmayacağız ya montla hareket etmeyeceğiz doğru mu? İkincisi mont verilir en fazla üç haftada geri gelir iki ay geçti montum yeni geldi.Çalışanlarınız bile 03.05.2013 tarihinde verdiğimi söylüyor ki daha önce verdim bundan eminim teslim tutanağı istemiştim ama gerek yok denmişti. Ezberci anlayışınıza montu görmeden değerlendirip beni mağdur eden mağazıcılık anlayışınıza gerçekten teşekkür ederim.300 tl lik hayat dersi teşekkürler. Altınyıldızdan mont alırsın herkes çok iyi der.Nedenini şimdi daha iyi anladım 4 defa giydim 300 tl verdim sanırım bunun içinmiş.

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi20 Nisan 2013

    Dğerli Müşterimiz ; BR Mağazacılığa lekelenme şikayeti ile ulaşan 450823024008-M barkot numaralı Altınyıldız Classics Marka Deri Montunuz incelemeye alınmıştır. Söz konusu üründe oluşan lekelenmenin kullanıma bağlı oluştuğu tespit edilmiştir. Hava koşullarına ve üç boyutlu hareketlere bağlı olarak oluşan açılmalar olduğu tespit edilmiştir. Üretim kaynaklı bir hata tespit edilmemiştir. Kalite Kontrol Departmanı’mızın yaptığı incelemeler sonucu üretim veya kumaş kaynaklı bir hataya rastlanmadığından ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Bundan sonraki alışverişlerinizde yardımcı olabilmek dileği ile. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön