Altınyıldız Classics Alışveriş Sonrası!

Mine F. |

Cumartesi günü Vialand Altınyıldız Classics mağazasından kampanyalı iki takım elbise aldık çeşitli takımlar denendi, karar verildi terzi ölçümüzü aldılar ve bize pazar günü ya da Pazartesi günü alabileceğimizi söylediler. Pazartesi olsun daha rahat yapın araya sıkışmasın dedik. Bugün takımları almaya gittiğimizde mağazada bulunamadı. Terziye uzun zaman ulaşılamadı. Kimsenin bilgisi yok bir cevap yok en son terziye ulaşıldığında ürünlerin eline daha bugün geldiği söylendi. Tam bir rezillik iki parça kıyafet için yarın yine gideceğiz. Aldırana kadar herkes muazzam sonrasında tam bir acemilik satış sırasındaki profesyonellikten eser yok.

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı Firma Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  17:46

  Sayın Mine Fırtına ;

  Firmamızda uygulaması bulunan Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Yaşadığınız olumsuz deneyim ile ilgili tarafınızdan özür dileriz.
   
  Mağazalarımızda gerek satış, gerekse satış sonrası verilen tüm hizmetlerde gösterilecek özen ve hassasiyet bizler için ayrı önem taşımaktadır. Bildiriminiz Bölge Müdürümüz tarafından değerlendirmeye alınmış olup, ürünlerinizin tadilat işlemleri yapılmış tarafınıza teslim edildiğini bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla.