14 Ağustos 2014

Altınyıldız Classics Aldığım Ürünü Poşete Koymadığı Halde Kabalık Yapıyor.

İzmir Gaziemir Optimum alışveriş merkezinde bulunan Altınyıldız Classics mağazasından bir adet pantolon ve gömlek aldım.Eve gelip torbayı açtığımda aldığım gömleğin torbada olmadığını gördüm. 2 gün mağazayı aramama rağmen ulaşamadım.Sırf merakımdan 40 liralık gömlek için 60 km. yol gidip mağaza yetkilileriyle(asık suratlı ,hayattan bezmiş yetkili demeye bin şahit lazım) görüştüm. Bana ürünümün orada olmadığını kaba saba bir tavırla ve kötü bir üslupla dile getirdi. Bu tavır karşısında biraz daha yüklenmeye başladım ve sonuç olarak "yetkili" kişi geri adım attı (bence beni başından savdı)depoyu saymamız lazım dedi. Numaramı adımı aldı ve bir gün sonra geri döneceğini söylemesine rağmen arayan soran yok.

Çağlar 289 Okunma

Cevaplar

  • Çağlar17 Ağustos 2014

    Bu siteye yazdığım şikayetten sonra olanlar için teşekkür ederim. Ancak alışveriş yaptığım mağazadaki personelin ilgisizliği, suratsızlığı ve beni suçlaması bir daha bu mağazadan alışveriş yapmamam ve çevremdekilere de yaptırmamam için yeterli bir sebep.

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi14 Ağustos 2014

    Sayın Çağlar S. Tarafınız ile iletişime geçilmiş ve bilgi aktarımı yapılmıştır. Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön