10 Aralık 2013

Altınsaray Mobilya İnsanları Yanıltıyor!

4. 500 TL verip peşin parayla yatak odası ve koltuk takımı aldım. Ancak Altınsaray Mobilya'da beğendiklerimin '' en hatalılarını '' getirdiler. Portmanto neredeyse ayakta durmuyor. Gardrop ise tam bir fiyasko. Fren tertibatı bozuk ama defalarca söylediğim halde ilgilenmiyorlar. Peşin para verdim diye hata mı ettim yani.

Bunların patronları da uyuyor mu nedir. Adam müşterinin parasını alana kadar çok iyi ama sonra , bozuk malı verip alay ediyor resmen. 4 aydan beri gelipte gardroba bakmıyorlar bile. Artık son çare olarak ''mobilyaları götürüp mağazanın önüne bırakacağım '' aynı malla başkalarını da yakarlar ve belki hayrını görürler. Sosyal medya bunlarla çalkalanıyor.

Adnan 1.171 Okunma

Cevaplar

  • Adnan'ın Teşekkür Mesajı02 Ocak 2014

    Nihayet 4 aydan fazla bir süre sonra gelebildiler.Gardroptaki sorunu hallettiler. Portmantoyu da değiştirerek çözüm buldular.Ben mobilyaların kurulum ve hatalarının düzeltilmesi esnasındaki emeklerinden dolayı Özcan ustaya ve özellikle sorunumun çözülmesini sağlayan, mağazanın Ç.Köydeki yetkilisine teşekkür ediyorum. Şikatetimi internette gördüğü anda beni arıyan ve derhal talimatlar vererek sorunumu kısa sürede çözen Çerkezköy merkezdeki ismini bilemediğim yetkili arkadaşa tekrar teşekkür ediyorum.

  • Adnan19 Aralık 2013

    biz '' kimi kime '' şikayet ediyoruz ki..cevap bile vermiyorlar..Tüketici Haklarından belki cevap alırım..belli mi olur.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön