28 Mayıs 2018
Yorum Yap
#10491090

Altincicadde.com Yalandan Sınırlı Stok!

Sınırlı stok dedikleri sandalyeden 4 adet sipariş verdim. Siparişten sonra her hafta durumunu kontrol ettim, sürekli stok bekleniyor yazıyor. Müşteri hizmetlerini aradım sipariş verirken "sınırlı stok" diye başlık attıklarını yani ürünün en az birkaç adet olarak zaten stoklu olduğunu ve "stok bekleniyor" durumunda olmaması gerektiğini söyledim. Telefondaki kişiler sürekli lafı dolandırdı. Şu anda ürününüzle ilgili bir sorun görünmüyor teslim tarihinde ulaşacak size dedi. En son teslim tarihinden 1-2 gün önce aradım hala "stok bekleniyor" yazısı dururken sanki zekamız geriymiş gibi ürününüz 2 gün sonra size ulaşacak diye yalan söyledi. Teslim tarihine yetişecekse şu anda en kötü ihtimalle "kargoda" yazması gerekiyor dedim, şu anda sorun yok dediler. Bugün teslim tarihi. Ürün falan yok, tertemiz yalan var. Acil iade istiyorum!

Gamze Gamze 392 Okunma

Cevaplar

  • Gamze29 Mayıs 2018

    Herkese aynı cevap. Gerçekten rezalet müşteri hizmetleri. Hala stok bekleniyor yazıyor sisteminizde. Stok beklemeniz değil İade işlemini başlatmanız gerekiyor. Bu saatten sonra "Kurumsal Satışlarınız"da da kolaylıklar dilerim...

  • Altincicadde.com Temsilcisi28 Mayıs 2018

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve siparişleriniz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili incelemeyi yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikâyetleriniz ile ilgili bize 0 850 333 6 223 numaralı Çağrı Merkezimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Altıncıcadde Elektronik Ticaret A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler