12 Haziran 2018
Yorum Yap
#10550835

Altincicadde.com Satıcısının Ayıbı!

Hepsiburada.com'dan onlarca alışveriş yaptım. Satıcısı olan Altincicadde ‘den 2 li koltuk ve 8 adet sandalye siparişi verdim. Firma sandalyeleri kargoya verildi olarak işaretlemiş fakat ne bir takip numarası var, ne de bir bildirim. Ortada sandalye falan yok şu anda. Hepsiburada'ya defalarca telefon açıp durumu çözmelerini istedim. Satıcı yanıt vermiyor. Öylece ortada kalakaldım. Altincicadde'den ne bir ürün alırım ne de bulaşırım. Çok ayıp ve profesyonelce değil. Diğer ürün ise gönderme tarihi geçtiği için ve güvenimi yitirdiği için iptal ettim. Kötü bir deneyim ve hala sorunum çözülmedi. Bugün 22/06/18 ürün 20 gündür kim bilir nerede?

Serap Serap 327 Okunma

Cevaplar

 • Serap22 Haziran 2018

  Altincicadde.com siz benim özel iletişim bilgilerini nasıl ele geçirdiniz ki bana e-mail reklamları gönderiyorsunuz?

 • Serap22 Haziran 2018

  Altıncı Cadde, İrtibata geçeceğiniz birim Aras Kargo ve Hepsiburada. Sizin gönderimde bulunduğunu belirttiğiniz sandalye ler ortadan kayboldu. Hepsiburada.com a yanıt verin ve ürün iptalini gerçekleştirin ki bende iademi alabileyim. Bu ne vurdum duymazlık. Ne olmuş Türkiye böyle. Ben Avustralya da yaşıyorum. Bu durumu yaşadığım ülkede yapmaya kalksanız ertesi gün dükkanınız kapatılır! 22/06/2018 tam bir ay oldu. Artık yalan söylediğimizi düşünüyorum ve sizden asla bir şey almam. Saygılar

 • Serap19 Haziran 2018

  25/05/2018 tarinde Hepsiburada.com'dan (Altıncı Cadde) nin satıcısı olduğu firmadan iki adet ürün aldım. En geç 05/06/2018 tarihinde postaya verileceği yazıyordu. Ürünlerden sandalye olanı birkaç gün sonra kargoya verildi olarak işaretlendi. Kontrol ettiğimde kargo takip numarasını ve kargonun ürünü teslim aldığına dair hiçbir emare göremedim. Derhal Hepsiburada yı aradım. Durumu anlattım. Bugün ayın 19/06/2018 ve ortada ne bir ürün var ne de bir çözüm. 

 • Serap15 Haziran 2018

  12/06/18 saat 11:48 Tarih düzeltmesi bir önceki mesajıma aittir.

 • Serap15 Haziran 2018

  İşin garip tarafı ise altıncı cadde satıcısından aldığım bu ürün hepsiburada.com aracılığı ile almış olmama rağmen, komisyon satıcı sitesi olan hepsiburada.com’un çözüm süresindeki pasif kalışı ve satıcıya yönelik koruma tavrı ise tam bir cansıkıcı durum. Ara satıcı ve satıcı bir araya gelmiş ve sorunumu çözmekten imtina eder gibiler. Sorun hala sorun ve gitgide çıkmaz hale geliyor. 600 TL lik alışverişimin üzerine resmen yattılar şu ana kadar. Tarih15/05/18 saat 11:44. Çözüm’ü bırakın bir özür ya da Bilgi dahi Yok. Altıncı cadde senden asla bir şey almam ve almak isteyen olursa da 2 kez düşünsün diye uyarmak isterim.

 • Serap12 Haziran 2018

  Hepsiburada sizinle defalarca irtibata geçmiş olmasına rağmen bir Bilgi alamadı. Yurt dışı kartı ile alışveriş yaptım. Günler önceki değeriyle şu andaki değeri arasında fark var. Mağduriyetim ise cabası. Üstelik gönderme tarihiniz ayın 5/06 olmasına rağmen her iki ürünüde göndermediniz. İkili koltuğu iptal ettirmek için defalarca Hepsiburada'yı aradım. Eğer zamanında ürün çıkışı yapamayacaksanız neden ürün satmaya kalkışıyorsunuz anlamak mümkün değil.

 • Altincicadde.com Temsilcisi12 Haziran 2018

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve siparişleriniz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili incelemeyi yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikâyetleriniz ile ilgili bize 0 850 333 6 223 numaralı Çağrı Merkezimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Altıncıcadde Elektronik Ticaret A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler