02 Mayıs 2013 #1775133

Altincicadde.com Ne Ürünleri Nede Paramı Gönderiyorlar!

Altıncıcadde alışveriş sitesinden 20.04.13 tarihinde alışveriş yaptım.kargo geldi. fakat nasıl oluyorsa başkasının kargosunu bana göndermişler. Kargoyu reddettim ve kargo şirketine iade ettim.Firmayı konuyla ilgili mail atarak bilgilendirdim. Geri dönüş yapmadı. Birkaç saat sonra firmadan biri arayarak kargoyu almamışsınız,imza atmayı reddetmişsiniz dedi. Evet dedim. Çünkü bana yanlış kargo göndermişsiniz dedim.


Arayan kişi geri dönüş yapacaklarını söyledi,fakat ertesi gün de kimse dönüş yapmadı ve ben aradım. Bir bayan çıktı,şikayetimi aldı. Ama kimse yine aramadı.02.05.2013 hala şikayetimi iletmeye uğraşıyorlar. Ya paramı iade edin,ya ürünleri gönderin. Yoksa yasal mercilere şikayet edeceğim.

Melis 94 Okunma

Cevaplar

  • Altincicadde.com Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimizin Talebi Hakkında, Müşterimizin iadesi depomuza ulaşmış durumdadır, gün içerisinde doğru ürünler müşterimize sevk olacaktır ve kargoya verildiğinde gönderi takip kodu müşterimiz ile paylaşılacaktır. Sayın Müşterilerimiz; Her konuda bilgi almak, öneri ve şikayetlerinizi paylaşmak için 09:00 – 18:00 saatleri arasında Altıncı Cadde Müşteri Hizmetleri’ni ( 0850 333 6 223) arayabilir ya da Müşteri Destek Formu’nu http://www.altincicadde.com/musteri-hizmetleri doldurabilirsiniz. Saygılarımızla, Altincicadde.com Müşteri Hizmetleri

  • Melis03 Mayıs 2013

    kimsenin konuyla ilgilendiği yok.ürün zaten kendi deponuzda.yalan söylemeyin.paramı gönderin. yoksa sizi mahkemeye vericem.

  • Altincicadde.com Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimizin Talebi Hakkında, Şikayete ilişkin gerekli inceleme yapılmıştır. Kargo firması ile irtibata geçilerek kargo kaynaklı müşterimize farklı bir müşterimizin siparişinin ulaştırıldığı bilgisine ulaşılmıştır. Sipariş depomuza iade olarak ulaştığında gerekli kontroller sağlanarak müşterimize doğru siparişi ulaştırılacaktır, konu takibe alınmıştır. Sayın Müşterilerimiz; Her konuda bilgi almak, öneri ve şikayetlerinizi paylaşmak için 09:00 – 18:00 saatleri arasında Altıncı Cadde Müşteri Hizmetleri’ni ( 0850 333 6 223) arayabilir ya da Müşteri Destek Formu’nu http://www.altincicadde.com/musteri-hizmetleri doldurabilirsiniz. Saygılarımızla, Altincicadde.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön