20 Ocak 2014 #2246295

Altincicadde.com Kırık Ürün Göndermiş

Altincicadde.com'dan 31.12.2013 tarihinde ahşap ayakkabılık (359,9 tl) almıştım. Ürün elime 22.12 2013 tarihinde kargodan teslim aldım. Ürünü eve getirdiğimde ürün kırık yani hasarlı geldi. Ürünü kargoya tekrar götürdüm sağolsunlar onlarda ürünün hasarlı olduğunu onlara söyleyince hasar tespiti yaptılar bana imza attırdılar.


İmza attığım evrak meğerse ben ürünü alıcıya sağlam teslim ettim benden sorumluluk yoktur diye, tabi bunu Altıncıcadde bana telefon açınça öğrendim . Ürünü tekrar yollayacağım size kırık bir şekilde diye çünkü siz kargo şirketine sağlam aldınız diye imza atmışsınız. Yani anlayacağınız hem kargo şirketi hemde Altıncıcadde sorumluluğu üstünden attı. HEr ikisinden de şikayetçiyim.

Neslihan 352 Okunma

Cevaplar

  • Neslihan24 Ocak 2014

    iade prosedürlerini sizden daha iyi bildiğim kesin, siteden olumlu bir yazı beklemiyordum. Kanuni yollardan başvurmu yaptım, bundan sonra ordan muhattap oluruz. altıncı cadde ile ilgili magduriyetimin cözülmesinin bir önemi kalmadı, amacım onlıne olarak herkesi bilgilendirmek, benim yaşadığım mağduriyeti kimsenin yaşamamasıdır.

  • Neslihan24 Ocak 2014

    iade politikası ve koşullarını ezbere anlatmalarına gerek yoktu bende çok iyi biliyorum. ben bilğilendirme degil sorunuma çözüm aradım. Ve bu yazıyla kesinlikle cözüme ulaşmadı ben zaten kanuni yollarla başvurumu yaptım. amacım internet sitelerinde bu mağduriyetimi yazıp herkesin bilinçlenmesi benim yaşadığım sıkıntıyı yaşamamasıdır.

  • Altincicadde.com Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizin Talebi Hakkında, Şikayete ilişkin gerekli inceleme yapılmıştır, 08/01/14 tarihinde konuyla ilgili müşteri temsilcilerimiz tarafından detaylı bir şekilde yazılı olarak ve aynı zamanda telefonda görüşülerek iade politikası ve koşulları hakkında müşterimize bilgilendirme yapılmış olup, iade ile ilgili konu iade prosedürleri doğrultusunda karara bağlanmıştır. Sayın Müşterilerimiz; Her konuda bilgi almak, öneri ve şikayetlerinizi paylaşmak için 09:00 – 18:00 saatleri arasında Altıncı Cadde Müşteri Hizmetleri’ni ( 0850 333 6 223) arayabilir ya da Müşteri Destek Formu’nu http://www.altincicadde.com/musteri-hizmetleri doldurabilirsiniz. Saygılarımızla, Altincicadde.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön