14 Ekim 2013

Altincicadde.com Ayıplı Mal Satıyor Ve Sattığı Malın Garantisi Yok!

3 hafta önce Altıncicadde.com sitesinin Trump Towersta açılan mağazasından duvar saati aldım. Eve geldim birkaç gün sonra saate pil takma fırsatım oldu ve saat çalışmıyor. Ayar düğmesi dönmüyor. Ayıplı mal satılmış.


Dün sabah mağazaya gittim, ürünün fişini bulamadım, sadece slibi kalmış. Mağaza yöneticisi fiş olmadan hiçbir şekilde bu ürün için bana yardımcı olamayacağını tamir dahi ettiremeyeceğini, Altıncicadde'de satılan hiç bir ürünün garantisi olmadığını söyledi.


Dahası bizimle bağırarak bir münakaşaya girdi. Ürünler kalitesiz, Çin'den 3 TL'ye getirilen ürünleri size satıp satış sonrası hiç bir hizmet vermiyorlar. Ürünü zorla kendisine teslim ettim ancak 2-3 ay sonra bile gelir mi bilemiyorum dedi.

Semra 180 Okunma

Cevaplar

  • Semra'nın Teşekkür Mesajı04 Kasım 2013

    Problemim çözülmüştür ancak bu süreçte mağaza müdürünün tavrını unutmayacağım, altıncıcaddde.com'un yönetimde çalışanlarına teşekkür ederim.

  • Altincicadde.com Temsilcisi04 Kasım 2013

    Sayın Semra S, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Her konuda bilgi almak, öneri ve şikayetlerinizi paylaşmak için 09:00 – 18:00 saatleri arasında Altıncı Cadde Müşteri Hizmetleri’ni ( 0850 333 6 223) arayabilir ya da Müşteri Destek Formu’nu http://www.altincicadde.com/musteri-hizmetleri doldurabilirsiniz. Saygılarımızla, Altincicadde.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön