30 Ağustos 2013

Altincicadde.com Ürün İade İşlemimi Halletmiyor!

Altıncıcadde.com firmasından bir ürün aldım; mutfağımın ölçülerine uygun olmadığı için iade ettim. Yurtiçi Kargo firması ürünü nasıl gönderdi bilmiyorum ama kapağında bir hasar var deyip ürünü teslim almamışlar (Bunu Yurtiçi Kargo'dan öğrendim, Altıncıcadde.com'dan umursayıp da beni arayan olmadı).

Yaklaşık 1 hafta boyunca her gün aradım Altıncıcadde.com'u, beni hep oyaladılar. Bir haftada bir iade işlemini çözemediler. Müşteri hizmetleri ve müşteri memnuniyeti çok kötü olan bir site. Bir daha asla alışveriş yapmam.

Ebru 74 Okunma

Cevaplar

  • Altincicadde.com Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin Talebi Hakkında, Şikayete ilişkin gerekli inceleme yapılarak müşterimiz ile irtibata geçilmiştir. Müşterimize işlemlerine istinaden bilgilendirme yapılmış ve müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Sayın Müşterilerimiz; Her konuda bilgi almak, öneri ve şikayetlerinizi paylaşmak için 09:00 – 18:00 saatleri arasında Altıncı Cadde Müşteri Hizmetleri’ni ( 0850 333 6 223) arayabilir ya da Müşteri Destek Formu’nu http://www.altincicadde.com/musteri-hizmetleri doldurabilirsiniz. Saygılarımızla, Altincicadde.com Müşteri Hizmetleri

  • Ebru02 Eylül 2013

    Yurtiçi kargonun taşıma sırasında gerçekleştirdiği hasar nedeni ile ürün iade işlemi gerçekleştirilmedi. Altıncı Cadde'den bir daha asla alışveriş yapmam.

  • Altincicadde.com Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin Talebi Hakkında, Şikayete ilişkin gerekli inceleme yapılarak müşterimiz ile irtibata geçilmiştir. Müşterimize işlemlerine istinaden bilgilendirme yapılarak , kısa süre içerisinde sonuçlandırılacaktır. Sayın Müşterilerimiz; Her konuda bilgi almak, öneri ve şikayetlerinizi paylaşmak için 09:00 – 18:00 saatleri arasında Altıncı Cadde Müşteri Hizmetleri’ni ( 0850 333 6 223) arayabilir ya da Müşteri Destek Formu’nu http://www.altincicadde.com/musteri-hizmetleri doldurabilirsiniz. Saygılarımızla, Altincicadde.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön