Altincicadde.com Hasarlı Ürün!

Günay A. |

Siparişten sonra yaklaşık 3 hafta bekledim. Ürün geldi, hediye olduğu için açmadım ve ertesi gün arkadaşım ürünü açtı ve bir adet kahve kavanozunun kırık olduğunu gördü. Altıncıcadde gayet rahat kargo şirketine suçu attı fakat kutu üzerinde bile herhangi bir darbe izi bile yok. İade almamak için kırk dereden su getiriyorlar. Hala bir cevap yok.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Günay A.
  16 Temmuz
  15:24

  45 TL değerindeki üçlü baharat setinden bir tanesi elime kırık olarak geçti. Aradığımda önce yapacak birşey yok öyle kullanın dediler. Şikayet yaznca geri aradılar ve kendilerince üçlü setin bir parçasını 15 TL olarak değerlendirim 15 TL lik bir hediye çeki verdiler onun da 15 gün kullanım süresi vardı. Çok çok ama çok pişmanım.

 • 05 Haziran
  20:46

  Müşterimizin Talebi Hakkında,

  Şikayete ilişkin gerekli inceleme yapılarak müşterimiz ile irtibata geçilmiştir. Müşterimize işlemlerine istinaden bilgilendirme yapılmış ve müşteri memnuniyeti sağlanmıştır.

  Sayın Müşterilerimiz; Her konuda bilgi almak, öneri ve şikayetlerinizi paylaşmak için 09:00 – 18:00 saatleri arasında Altıncı Cadde Müşteri Hizmetleri’ni ( 0850 333 6 223) arayabilir ya da Müşteri Destek Formu’nu http://www.altincicadde.com/musteri-hizmetleri doldurabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Altincicadde.com Müşteri Hizmetleri