Altincicadde.com 1 Ay Olmak Üzere Para İademi Yapmadı!

Meltem T. |

07.10.2013 tarihinde 418255 nolu sipariş ile 66,89 TL'lik bir ürün aldım. Ürünün geldiği gün, ebatları uymadığı için aynı gün iade ettim. 24.10.2013 tarihinde, Altincicadde.com'dan, iade ürünün ellerine ulaştığını ve tarafıma bilgi verileceğine dair mail geldi. Ben de bir süre bekledim.

Diğer internet alış-veriş sitelerinde iade ettiğim her ürün kısa sürede ekstreme yansımıştır. Defalarca aramama ve mail atmama rağmen, şikayetiniz kayda geçmiştir deniliyor ama takribi ne zaman hesaba yansıyacağı söylenmiyor. Bir ay olmak üzere ve iadem gerçekleşmedi.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Kasım
  17:58

  Sayın Meltem T,

  Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız.

  Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Her konuda bilgi almak, öneri ve şikayetlerinizi paylaşmak için 09:00 – 18:00 saatleri arasında Altıncı Cadde Müşteri Hizmetleri’ni ( 0850 333 6 223) arayabilir ya da Müşteri Destek Formu’nu http://www.altincicadde.com/musteri-hizmetleri doldurabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Altincicadde.com Müşteri Hizmetleri