26 Ağustos 2013 #1976727

Altınbaş Mücevherat'ta Vasat İşçilik ve Saygısız Personel!

Altınbaş dedik kalitedir dedik, nişan için eşimle 2 bin lira verip alyans aldık. (Optimum İzmir) tam bir hafta sonra taşı düştü daha bismillah ne bir iş yaptık ne bir yere düşürdük. O alyansı ben sürekli götürüp getireceğim mi size Bayburt'ta Altınbaş yok sürekli il e taşıyacağım. Garantiliymiş de bilmem ne yol parası ne olacak. Gittim mağazaya 24. 08. 2013 saat 13. 15 civarı artist bir personel daha ben ağzımı açmadan saçma sapan örnekler, müşteri hizmetlerini ara falan benden fazla sesi çıkıyor.


Siz kimsiniz be? İnsanların mutluluğundan çıkar mı sağlıyorsunuz siz? Bana eşimin yanında artistlik yapıyor orada. O yüzüğü tamire göndermeyeceksiniz, değişecek yenisi yapılacak yada paramı iade edeceksiniz. Her yere gideceğim.

İsmail 401 Okunma

Cevaplar

  • İsmail04 Eylül 2013

    telefonla dönüş yapmadın ben sizi aradım 10 kere anca ulaşabildim. Müşteri hizmetlerindeki aslı hanım var ulaşıyorsun hallediyorum diyo arıcam hemen diyor 2-3 gün arayan yok ben yüzük tamir edilmiş mağazaya gitmiş bana yollancak arayan yok ben aramasam yüzük beklicek yeni nişanlandık eşim yüzüksüz dolaşıyor ağız tadıyla bir takamadık yüzüğü be , aramayın sakın beni isminizi ne duymak nede görmek istiyorum.

  • Altınbaş Mücevherat Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Şikayetvar.com Yetkilileri Dikkatine, Müşterimizin şikayeti ile ilgili olarak kendisine telefon ile dönüş yapılmıştır. Bilginize sunarız. Altınbaş Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön