18 Ekim 2016 #6720688

Altınbaş Mücevherat Ürünü Aldıktan Sonra İlgilenmiyor!

Henüz 7 ay önce aldığımız yüzük deformasyona uğradı ve biz de Ankara Cepa AVM'ye götürdük dip not alyanslarımızı Altınbaş'tan alma sebebimiz bir problem olduğunda garantili ürün muhatap olabileceğimiz birileri olsun diye. Her neyse aradan 18 gün geçti, lütfedip yeni bilgi veriyorlar bize, olay neymiş üründen kaynaklı bir sorun yokmuş. 350 TL verirsek yeniden yapıp bize verirlermiş aynı sorun yine yaşanırsa da yapılabilecek bir şey yok. Altınbaş'tan alışveriş yaptığımız için biz suçluyuz. Daha 6 aylık evliyiz ama alyans takamıyoruz olaya bak ya! Ben ömrümde böyle sorumsuzluk görmedim, bize ürünü alırken söylenilen şey; "bir problem olursa ürün garanti dahilinde zaten firmaya gönderilir tamiri yapılabilirsa yapılır yapılamıyorsa yeniden üretilir ücret talep etmeden size verilir yine aynı problem olursa yüzük üretimi durdurulur başka bir model ürün verilir mağduriyet gidermek adına."

Sümeyra 1.529 Okunma

Cevaplar

  • Sümeyra19 Ekim 2016

    Sikayetvar.com Yetkilileri Dikkatine, bilgilendirme yapıldı evet yardımcı olabilmek adına hiçbir şey yapılmadı sadece aynı bilgiler tekrar ısıtılıp önüme sunuldu başka hiçbirşey yapılmadı Bilginize sunarım.

  • Altınbaş Mücevherat Temsilcisi18 Ekim 2016

    Şikayetvar.com Yetkilileri Dikkatine, Müşterimizin şikayeti ile ilgili olarak kendisiyle telefon yoluyla görüşülerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilginize sunarız

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön