10 Şubat 2014 #2284938

Altınbaş Mücevherat Söylediğini Ertesi Gün İnkar Ediyor Sıfır Memnuniyet!

Altınbaş Mücevherat'tan Ekim 2013'de nişanımız için alyans satın aldık. Satış personeli taş düşmesi yaşanmayacağını söyledi ancak daha takmadan bir kez, taktıktan 2 ay sonra da bir kez taş düştü. Söylediklerini kabul etmediler. "Kişiye özel değişmez" dediler, sonra değiştiririz ama aynısını almak zorundasınız dediler, farkını vermemi bile kabul etmediler.


Kavga dövüş ikisini takım halinde değişeceğiz dediler. Mağazaya gittik arkadaş yanlış söylemiş ikisini değişmeyiz dediler. Taşlı olanı değiştirip benimkini boyadılar. Defalarca yakıt yakıp mağazalarına gittim, haftalarca alyanssız kaldık, utanmadan 15 TL fark aldılar. Söylediklerini ertesi gün inkar ediyorlar. Alan kısıtlı daha detay yazamadım. Mağduriyet diz boyu.

Ali 559 Okunma

Cevaplar

  • Ali18 Şubat 2014

    Yüzüklerin takım olma özelliği tamamen bozuldu. Birimizde farklı diğerinde farklı model ve uyumsuz iki yüzüğümüz var. Artık evlenip biraz maddi durumumuzu düzelttiğimizde yenilerini alırız. Ama kesinlikle Altınbaş'dan değil.

  • Altınbaş Mücevherat Temsilcisi17 Şubat 2014

    Şikayetvar.com Yetkilileri Dikkatine, Müşterimizin şikayeti ile ilgili olarak kendisiyle telefon yoluyla görüşülerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilginize sunarız.

  • Ali12 Şubat 2014

    Müşteri hizmetleri beni aradı ve hangi yüzükte sorun oluşursa onunla ilgili işlem yapılabileceğini iletti. Personellerin tutarsızlığından tekrar bahsedince arayıp konuşacaklarını söylediler. Sanırım artık memnun olmam bekleniyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön