24 Ocak 2017 #7606036

Altınbaş Mücevherat Satış Haksızlığı!

Antalya Laura AVM Altınbaş mağazasından bundan 2 yıl öncesinde 1.23 karat pırlanta aldım. Satış elemanı T.. Hanım tarafından yalan yanlış bilgilendirilerek kandırıldım. T.. hanım ürün hakkında tekrar geri satmak isterseniz % 10 ile çok az zarar edersiniz artı dolar kuru yükseldiğinde satarsanız kar edersiniz yatırımlık bir yüzük olduğunu söylemiştir ve de yüzüğün üzerindeki leke hiçbir zaman anlatılmamış başka bilirkişi tarafından incelendiğinde yüzüğün lekeli olduğu anlaşılmıştır.


Bu ürünü tekrar satmak istediğimde T.. Hanım ben öyle bir şey söylemedim böyle söylemedim diyerek kendini aklamaya çalışmış olup mağaza müdürü A.. Hanımda öyle söylememiştir siz yanlış anlamışsınızdır diyerek benim yalan söylediğimi imâ etmişlerdir. Böyle kurumsal bir firmaya böyle gayri profesyonel bir satış için yalan söyleyen satış elemanı ve de mağaza müdürü yakışmıyor. Yazık güvensiz bir firma.

Şaban 1.978 Okunma

Cevaplar

  • Şaban30 Ocak 2017

    Buzamana kadar gördüğüm müşteri memnuniyetini düşünmeyip alakasız davranan bir firma mail atıp baştan satışta söylemeyip sonradan maille şirket prensiplerini anlatan gayri ciddi güvensiz bir firmasınız o tekefon numaranızdaki 444 love var ya benim için 444 hate dir.

  • Altınbaş Mücevherat Temsilcisi24 Ocak 2017

    Şikayetvar.com Yetkilileri Dikkatine, Müşterimizin şikayeti ile ilgili olarak kendisiyle telefon yoluyla görüşülerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilginize sunarız

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön