20 Ocak 2014 #2245682

Altınbaş Mücevherat 1 Hafta Sonra Daha Düşük Gramaja Yeni Kurdan Fiyat!

11.01.2014 tarihinde Marmara Forum Altınbaş Mücevherat mağazasından iki adet alyansın üzerindeki etiket ve gramaj (5.9 + .4.9 yani 10.8 gr) üzerinden fiyatta anlaştık. Yapılacak yüzükler boyut olarak daha ufak olacağı için fiyattan düşüleceğini belirtildi ve kaporasını ödedik teslimat esnasında geri kalanını ödemek üzerine mağazadan ayrıldık.


Bir hafta sonra 6.03 + 4.66 yani 10.69 gr olarak hazırlanan alyanslar için Düşük gramajdan dolayı 0.11 gr indirim beklerken fiyat yeniden hesaplanarak daha yüksek bir ücret talep edildi. İtiraz ettiğimde kurumsal oldukları için yapacak bir şeyleri olmadığını ifade ettiler.


Bu nasıl kurumsallıktır, nasıl bir ticarettir?

Erdem 472 Okunma

Cevaplar

  • Erdem21 Ocak 2014

    Tabi ki hiç bir çözüm üretilmedi. Dünyanın hiç bir tarafında görülmemiş bir ticaret örneği sergileyerek. Kendinizden kaynaklı gecikmeden oluşan aradaki kur farkını ve maliyetleri müşterinize yansıtıyorsunuz. O zaman neden satın alma öncesi fiyat belirleyip pazarlık yapıyor ve bu rakam için kapora alıyorsunuz.

  • Altınbaş Mücevherat Temsilcisi21 Ocak 2014

    Şikayetvar.com Yetkilileri Dikkatine, Müşterimizin şikayeti ile ilgili olarak kendisiyle telefon yoluyla görüşülerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilginize sunarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön