Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Altınbaş Mücevherat ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Arzu sonuçtan hiç memnun değil

Altınbaş Beyaz Altın Taşlı Takı Seti Kusurlu Ve İade Alınmıyor.

968
Arzu
Arzu 27 Ocak 15:21

Altınbaş firmasından aldığım beyaz altın taşlı takı setinin bilekliği sürekli kopuyor hiçbir darbe almadan, Antalya Markantalya Altınbaş mağazasından almıştık eşimle nikahımız için. Ürün defalarca merkeze gitti geldi her gelişinde kendi kendine koptu. Neyse ki kaybolmadı. En son ürün uzun süre İstanbul'da kalıp yapıldığı belirtilerek teslim edildikten 2 gün sonra yine kendi kendine koptu. Tekrar müşteri hizmetlerini (08503335683) aradığımda ürünün defalarca İstanbul merkeze gönderildiğini fakat her defasında aynı kopmanın olduğunu söylediğimde ürün kolunun değişiminin ürünün değişimi ile eşdeğer tutulduğu için iade veya değişim olamayacağını söyledi temsilci. Kullanamayacağım ürünü niye sattınız o zaman Tüketici Hakları'na şikayette bulunacağımı ilettim ve tercih sizin denildi. Ürünün eşdeğer başka bir kopmayacak ürünle değişimini veya iade alınmasını istiyorum.

Arzu
Arzu31 Ocak 19:35

İşte tam olarak kastettiğim buydu ürünü değiştirmediler yok kolu değişti yok tamire gönderin oyalayıp duruyorlar Tüketici Hakları'na da şikayet bulundum. Çok yazık bir de kurumsal firma olacak çevremdeki herkese de bu markadan uzak durmalarını söyleyeceğim. Ürünü satana kadar kurumsalmış gibi görünüp sonrası tam bir rezalet.

Benzer Şikayetler

profile
1.089
30 Temmuz 2022

Altınbaş Mücevherat Firması Şikayet

30.07.2022 tarihinde İskenderun prmial AVM den altınbaştan çeyrek attın bileklik aldım 10.43 gram 22 ayar aldığım 16600 aldım gün içerisinde satmak istedim ama bana geri 11000 TL alıyorlar geri iade etmek istedim ama almadılar Altınbaş firmasını şikayet edeceğim bana fatura vermediler.

profile
2.606
09 Mayıs 2022

Altınbaş Mücevherat Web'den Alınan Ayıplı Ürünün İadesini Kabul Etmiyorlar

28 Nisanda online dan eşim altın bir bilezik almıştı hediye olarak. Ürün fiyatı 10500 TL civarı. Gelince taktım 15 dakika sonra çıkardım ve tekrar takmak için açmaya çalıştığımda bilekliğin klipsli açma kapama bölgesi hareket etmedi birkaç kere daha deneyince de bilezik yanından çatladı. Sonra incel...

profile
2.142
27 Mart 2022

Altınbaş Mücevherat  İade Almak İstemiyor

Şanlıurfa Piazza Altınbaş mağazasından dört sene önce bileklik aldım bileklik sürekli kopma yaptı düşme tehlikesi yaşadı kaç kere son anda gördüm iki sene önce bilekliği vermek istediğimde hurda fiyatına aldılar beni maddi zarara uğrattılar üç gün önce eşim altın bileklik hediye almış mağazayla yaşa...

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .