Altınbaş Mücevherat Sağlam Olmayan Ürün Değişikliği!

İlayda D. |

Şubatta hediye olarak aldığım bilekliğimi kullanmaya başladıktan hemen sonra koptu. Ürünü değiştirmek için geri götürdüm. Gramajları yakın olan başka bir ürün ile değişikliğini fark vererek yaptım. Ancak değişimini yaptığım ürün de bileğimden düştü. Ürünün tekrar değişimi için mağazaya gittim. Fabrikaya gönderilmesi gerektiği söylendi.

Buna karşı çıktığım için ürünü kısıtlı çeşitlerinden bazılarıyla değiştirebileceğim iletildi. Bir ürünü beğenmek zorunda kaldım. Birkez daha fark vermemek için düşük gramajlı bir ürün beğendim. Aradaki farkı iade edemeyeceklerini söylediler ve yüksek fiyatlı ürünle değiştirmek zorunda bırakıldım. İşçilik olduğu için düşük gramajlı ürünle iade edilmiyormuş.

Etiketler :

Ürün İade / Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlayda D.
  04 Haziran
  16:59

  Yukaridaki sikayete istinaden degisimini yaptigim bileklik bugun tekrar kopmustur. Altinbas Cevahir Magaza sinin bu konuya ait verecegi tepkiyi merak ediyorum.

 • İlayda D.
  15 Nisan
  09:47

  Bilgilendirme kesinlikle tatmin edici degildir.

 • 11 Mart
  13:41

  şikayetvar.com sitesine belirtmiş oldugu talepleri ile ilgili olarak bizlere iletmiş olduğunuz mail adresleri üzerinden gereken bilgilendirme yapılmıştır.