28 Haziran 2013

Altınbaş Mücevherat Kusurlu Yüzüğün Tamiratı İçin Ücret İstiyor!

10 mayıs 2013 tarihinde yazmış olduğum kusurlu yüzük mail'i sonucun da Altınbaş yetkilileri tarafından, pırlantanın tırnağının kırılmasının kullanıcı hatası olduğunu, tamiratı için 550 dolar ödemem gerektiğini telefonla bildirdiler. Kullanıcı hatası olmadığından dolayı teklifi kabul etmedim. Müteakiben 550 dolar olarak teklif edilen tamirat ücretini 400 dolar olarak indirdiler .

Bu teklifleri kesinlikle kabul etmiyorum. Yüzüğümün iki iş günü içerisinde tamir edilerek tarafıma iade edilmesini ve mağduriyetimin giderilmesini rica ederim. Bu davranışlar Altınbaş firmasının adına yakışmamaktadır.

Şule 176 Okunma

Cevaplar

  • Altınbaş Mücevherat Temsilcisi01 Temmuz 2013

    Şule Hanım Merhaba, Sikayetvar.com'da paylaştığınız 1873262 no'lu şikayetinizle ilgili olarak; Ürününüzde yapılan tespitler sonucunda ortaya çıkan durumun kullanıma bağlı hata sonucunda gerçekleştiği kalite kontrol ekibimiz tarafından saptanmıştır Üründe üretim kaynaklı bir hata olması durumunda ortaya çıkan masraf kullanıcı tarafından karşılanmaktadır.Üretim kaynaklı bir hata olması durumunda ortaya çıkan bedel marka tarafından karşılanacaktır. Bilginize sunarız. Saygılarımızla, Altınbaş Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön