Yiğit Ö. Teşekkür Mesajı

Gebze Center Mağaza'sına ve başta Burçin Bey'e ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim.

Altınbaş Mücevherat Hatalı Alyans Ölçüsü!

Yiğit Ö. |

Gebze Center Altınbaş mağazasından satın aldığım alyans sipariş sonrasında parmağıma bol geldi. 11-12 numaralı ölçü aparatlarını denememe rağmen satış görevlisi "gerçek yüzüğün 1 numara daha büyük olması gerektiğini belirterek" önce 13 numara daha sonra ise kendi ısrarım neticesinde 12,5'a indirerek sipariş verildi. Buna rağmen gelen yüzük maalesef parmağıma bol geldi.

Mağaza ile ikinci görüşmemde alyans ölçümün aslında 11,5 olması gerektiği, ölçünün yanlış alındığı fakat zaman zaman böyle durumların olduğu belirtilerek alyansım fabrikaya geri gönderildi. Yüzüğün doğru ölçüde yeniden sipariş verileceği ve bunun için 150 TL işçilik ödemem gerektiği belirtildi. Açıkçası sırf Altınbaş kalitesine güvenerek yaptığım bu alışverişte daha yüzüğü kullanamadan pişman oldum.

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Satışı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yiğit Ö.
  23 Mayıs
  09:58

  Gebze Center Mağaza'sına ve başta Burçin Bey'e ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim.

 • Yiğit Ö.
  23 Mayıs
  09:55

  Dün yüzüğümü teslim alırken Gebze Center Mağazası'nda hoş bir sürprizle karşılaştım. Mağaza müdürü Burçin Bey ürünü uygun ölçüde yenisiyle değiştirdiklerini ve herhangi bir tutarı tarafıma yansıtmayacaklarını iletti. Yeni yüzük parmağıma tam oldu. Firmanın esnek olmadığı iade/değişim konularında mağaza çaba göstererek memnuniyetimi sağladığı için başta Burçin Bey'e ve diğer mağaza personeline bu süreçte teşekkür ediyorum.

 • 16 Mayıs
  11:16

  Şikayetvar.com Yetkilileri Dikkatine,

  Müşterimizin şikayeti ile ilgili olarak kendisiyle telefon yoluyla görüşülerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  Bilginize sunarız

 • Yiğit Ö.
  16 Mayıs
  11:09

  Az önce kurum yetkilisi tarafından aranılarak bilgilendirildim. Ölçü alımında hatalı tarafın mağaza görevlisi olmasına karşın alyanslarda iade / değişim yapılamadığından bahsedilerek görüşmemiz sonlandı. Bu noktada çok açık bir şekilde Altınbaş'ın müşteri memnuniyeti adına bir çözüm sunmadığını belirtebilirim. Kendileri ile tekrar alışveriş yapmayı "düşünmüyorum". Sitedeki şikayetlere de bakınca zaten tablo apaçık ortada...