16 Mayıs 2016

Altınbaş Mücevherat Hatalı Alyans Ölçüsü!

Gebze Center Altınbaş mağazasından satın aldığım alyans sipariş sonrasında parmağıma bol geldi. 11-12 numaralı ölçü aparatlarını denememe rağmen satış görevlisi "gerçek yüzüğün 1 numara daha büyük olması gerektiğini belirterek" önce 13 numara daha sonra ise kendi ısrarım neticesinde 12,5'a indirerek sipariş verildi. Buna rağmen gelen yüzük maalesef parmağıma bol geldi.

Mağaza ile ikinci görüşmemde alyans ölçümün aslında 11,5 olması gerektiği, ölçünün yanlış alındığı fakat zaman zaman böyle durumların olduğu belirtilerek alyansım fabrikaya geri gönderildi. Yüzüğün doğru ölçüde yeniden sipariş verileceği ve bunun için 150 TL işçilik ödemem gerektiği belirtildi. Açıkçası sırf Altınbaş kalitesine güvenerek yaptığım bu alışverişte daha yüzüğü kullanamadan pişman oldum.

Yiğit 746 Okunma

Cevaplar

 • Yiğit'in Teşekkür Mesajı23 Mayıs 2016

  Gebze Center Mağaza'sına ve başta Burçin Bey'e ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim.

 • Yiğit23 Mayıs 2016

  Dün yüzüğümü teslim alırken Gebze Center Mağazası'nda hoş bir sürprizle karşılaştım. Mağaza müdürü Burçin Bey ürünü uygun ölçüde yenisiyle değiştirdiklerini ve herhangi bir tutarı tarafıma yansıtmayacaklarını iletti. Yeni yüzük parmağıma tam oldu. Firmanın esnek olmadığı iade/değişim konularında mağaza çaba göstererek memnuniyetimi sağladığı için başta Burçin Bey'e ve diğer mağaza personeline bu süreçte teşekkür ediyorum.

 • Altınbaş Mücevherat Temsilcisi16 Mayıs 2016

  Şikayetvar.com Yetkilileri Dikkatine, Müşterimizin şikayeti ile ilgili olarak kendisiyle telefon yoluyla görüşülerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilginize sunarız

 • Yiğit16 Mayıs 2016

  Az önce kurum yetkilisi tarafından aranılarak bilgilendirildim. Ölçü alımında hatalı tarafın mağaza görevlisi olmasına karşın alyanslarda iade / değişim yapılamadığından bahsedilerek görüşmemiz sonlandı. Bu noktada çok açık bir şekilde Altınbaş'ın müşteri memnuniyeti adına bir çözüm sunmadığını belirtebilirim. Kendileri ile tekrar alışveriş yapmayı "düşünmüyorum". Sitedeki şikayetlere de bakınca zaten tablo apaçık ortada...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön