Altınbaş Mücevherat Farklı Fiyat Uygulaması!

Tuba A. |

Https://www.altinbas.com/tr/c/altin/14-ayar/altin-setler sayfasında nişanım için seçtiğim utk4742-0564**0025 koduyla satılan setin siparişini vermeyi düşünürken istediğim tarihte elimde olamaması tedirginliğiyle Konya Mevlana şubesine gittim.

Setin İnternet satış fiyatı 1250 liraydı ve 50 lira indirimiyle 1200 liraya alacaktım. Mevlana şubesi bana ürünün hazır olmadığını üretilip gönderileceğini 3 hafta içinde elimde olacağını ve fiyatının maksimum 1200 lira olacağını söyledi.

Üzerinde 4 hafta geçti nişanıma bir gün kala setim geldi almaya gittiğimiz zaman fiyatının 1600 lira olduğunu söylediler ve benden indirimli olduğunu söyleyerek 1400 lira talep ettiler. Ödeyip almak zorunda kaldım.

Etiketler :

Fiyat Bayi Personel Ürün Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Aralık
  13:18

  Şikayetvar.com Yetkilileri Dikkatine,

  Müşterimizin şikayeti ile ilgili olarak kendisiyle telefon yoluyla görüşülerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  Bilginize sunarız

 • Tuba A.
  03 Aralık
  09:32

  çevremdeki pek çok kişiye altınbaş için referans olmuş mevlana şubesine göndermiştim satış sorumlusu bayanın tutumu farklı fiyat uygulaması ve ürünün kalitesizliği dolayısıyla bir daha asla bu mağazaya girmeyeceğim internetten sipariş vermiş olsadım ürünü 1200 liraya sonsuz bileklik hediyesiyle alacaktım nişanıma bir gün kala gördüğüm muameleyi kabul edemiyorum

 • Tuba A.
  03 Aralık
  09:29

  üstelik cumartesi günü aldığım setin bilekliği salı günü koptu