Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Ayıplı Gelen Ürün Sonucunda Hem Ürünü Gönderdim Hem Parama El Koyuldu

Özgün
06 Mayıs 2023 19:08
322

Altin kaplama taki siparişi verdim iki adet bayramda takmak için. Ürün geldiğinde pahalı kelepçe olanda darbe izleri vardı yazdım hata olduğunu geri göndermem gerektiği söylendi.

Bayrama iki gün kala geri gönderdim kelepçe ve uzay yolu bilekliği. Ürünün ulaştığını darbe olanı istediğim bir ürünle değiştireceklerini diğerini aynen geri göndereceklerini söylediler. İade istedim bende sonuçta bayram da takamadım. İade isteyince direk sert bir dille madem siz zora sokuyorsunuz diye başlayıp ürün de bir sorun olmadığını benim ürüne bilerek zarar verdiğimi dile getirdiler. Çok kaba yazışmaya başladıkları için bende çizgimi bozmamak için faturasını istedim.

Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurayım diye çünkü üslupları çok kabaydı. Ürünlerin fatura ve garanti belgeleriyle gönderdiklerini yazıyorlar ama hiçbir belge yok. Artık cevap dahi vermiyorlar ki sadece faturası var mı diye sordum Pazartesi adliyeden bildirim yapıp Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuracağım. Benim için önemli bir tutar değil bir günlük takmam için o tutarı göndermiştim. Ama ben bilinsin istedim. Hakkımı ararken vereceğim tutarlar hiç önemli değil hakkim yenmesin yeter. Hem ürünlerini almadım hem para verdim üstüne.

profile
1 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayet Yaz