Altın Emlak Hakarete Maruz Kaldım!

Onur U. |

Tam anlamı ile saygısız bir işletme Servis yapan M******* adlı elemanının hakaretine uğradım, benim evimin kapısında bana "Adam Değilsin" dedi aynı şekilde işletmecisi M********n Beyinde.

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Aralık
  13:30

  Sayın İlgili,


  22 (yirmiiki) ayrı şehirde 100’e yakın ofisi ile Türkiye genelinde faaliyet gösteren en köklü emlak zinciri olan ALTIN EMLAK, geri bildirimlere büyük önem vermektedir. ISO 9001:2000 Kalite Belgesi’ne sahip olan ALTIN EMLAK bu meyanda her müşteri şikayeti ile özel olarak ilgilenmektedir. Lakin hizmetlerimizde esas aldığımız ‘AÇIKLIK’ ilkesi gereğince şikayetle ilgili araştırma yapılabilmesi için ilgili ofis adının belirtilmesi gerekmektedir.

  Kuruluşunuzca gönderilen yazıda ise şikayetin hangi ofisle ilgili olduğu ve/veya görüşülen kişi adı belirtilmediği için ilgili birimimiz gereken araştırma ve sorgulamayı gerçekleştirememektedir. Kurum olarak sizlere önerimiz müşterinin, şikayet formunu doldururken hangi ofis ve kimle ilgili bildirimde bulunduğunu öğrenmeniz olacaktır. Zira amaç müşterilere yardımcı olmak ve kurumlar nezdinde de fayda sağlayabilmek ise her iki tarafın yararına nesnel çözümler üretmek amacında olan aracı firmanın gereğini net şekilde yerine getirmek adına bu konuda bilgiyi aldıktan sonra firmaya iletmesi gerekir.

  Gönderilen şikayette ilgili ofis adı ve yetkilisinin belirtilmesi halinde ilgili birimimiz hemen araştırmayı yapacak ve geri bildirimde bulunacaktır.

  Bilgilerinizi rica ederiz.


  Saygılarımızla,