Toplam çözüm sayısı
..
Altıer Academy ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yeni karşılaştırma

ile

Altıer Academy Tam Bir Pişmanlık

6925görüntüleme
Yeşim
Yeşim 18 Ekim 2020 01:43

Bu merkeze çalışma mankeni olarak gitme sebebim oradan eğitim alma düşüncesiydi aslında. Neyi nasıl öğretiyorlar diye görmek istememdi. İpek kirpik dersi için beni çağırdıklarında hiç tereddüt etmeden gittim. Orada gördüklerim beni sahiden çok şaşırtmış ve elimde olmadan germişti. İpek kirpik eğitimi veren hoca çok gergin ve kursiyerleri sürekli azarlayan biriydi. Bakıyorum diyordu ama hiçbir şeye baktığı yoktu. Bana uygulama yapan kıza sürekli olarak harikasın çok iyi yapıyorsun diyordu oysaki kız neredeyse kirpiklerimin yarısından çoğuna fazla tutkal sürerek birbirine yapıştırmıştı. 

Ya canım acıyor dediğimde hocayı çağırıyor hocada gelerek koparma suretiyle fazla tutkalı çıkarıyordu. Günün sonunda birbirine yapışmış ipek kirpikleri aynada gördüğümde delirmiştim hem o kadar canımı acıtıp hem de insan içine çıkılmayacak şekilde bir uygulama yapılmıştı. Hocaya söylediğimdeyse kusura bakmayın sizi bekleyemeyiz böyle çıkmak zorundasınız bir şey yapamayız demekle yetindi. 

Eve geldiğimde ise koparılan kirpiklerime mi saatlerce geçirdiğim zamana mı yoksa göz altlarıma yapıştırılan yapışkanlı pedlerin vaktimiz kalmadı diyerek hızla çekilerek oranın tahriş edilmiş olmasına mı üzüleceğimi bilemedim. Arayıp ya ben bu şekilde nasıl işe gideyim mahvettiniz kirpiklerimi dediğimdeyse birkaç hafta sonra gelsin düzeltiriz demiş hoca. Düzeltilecek diye gittim. Tekrar yapıldı ve tabii ki hoca bin surat ve bin azarlamayla. 

o kadar ters davranıyorlar ki sanki karşılarında ki insanın canı yanmıyormuş gibi. Tekrar yapıldığında ki acıdan bahsetmeyeceğim bile. Bir süre sonra bu işlemden kurtulmak için çıkarttığımda ise kirpiklerimden eser kalmamıştı. Çoğu dökülmüştü bir çoğunuysa hoca gelip fazla tutkal sürüldü diye koparmıştı.

Sonuç olarak ne işlem mankeni ne de oradan eğitim alayım da bir şeyler öğreneyim ümidiyle asla yaklaşılmayacak biyer olduğunu söyleyebilirim. Hem paranız hem vaktiniz hem sağlığınız gidiyor çünkü...

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile