18 Ekim 2016
Yorum Yap
#6717877

Abank Şube Çalışanının Yanlış Bilgi Vermesi Sonucu Kredi Kartı Blokesinin Kaldırılmaması!

Abank kredi kartım işten ayrılmam nedeniyle yaşamış olduğum ödeme sıkıntısından dolayı bloke olmuştu. 12.10.2016 tarihinde kartımın asgari ödemesini yapacakken aşm şubesini arayarak kart borcunun tamamını ödersem blokenin kaldırılıp kaldırılmayacağını sorduğumda ödemeyi takip eden 24 saat içinde açılacağı bilgisini verdiler ben de sırf bu yüzden elimdeki bütün parayı hatta doğuştan kalp hastası olan kızımın hastane masrafı da dahil olmak üzere, sırf kartımın blokesi kalkacak diye karta yatırdım. Ama ne yaptıysam bloke kaldırılmadı. Çalışanınız 24 saat içinde açılır demeseydi asgari ödemeyi yatıracaktım ve en azından kızımın tedavisi sağlıklı bir şekilde devam edecekti. Şubenizdeki çalışanınız kusura bakmayın yanlış bilgi vermişiz diyor. Ancak kusura bakmayın denmesi benim sıkıntımı gidermiyor. Kart blokesinin acilen kaldırılmasını istiyorum.

Okan Okan 1.751 Okunma

Cevaplar

  • Okan21 Ekim 2016

    Madem mevcut risk durumu müsait değilse ASM şube yetkiliniz bana 24 saat sonra açılır değil de; risk durumunuza göre işlem yapılır demeliydi. O zaman kartımı asgari ödemesinden fazla yatırdığım tutar kadar limitle işleme açmanız yani verdiğiniz yanlış bilgiyi ve uygulamayı bir nebze olsun düzeltmeniz gerekli. Size 5 yaşında bir çocuğun tedavi parasını yatırdım diyorum algılayamıyorsunuz galiba. Bu daha büyük risk. Müşteri memnuniyeti politikasıymış: laf!

  • Alternatif Bank Temsilcisi19 Ekim 2016

    Sayın Okan Y. Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildiriminiz bankamızca değerlendirmeye alınmış olup, en kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçilerek, bildiriminiz ile ilgili yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz hakkında size daha hızlı dönüş sağlayabilmemiz için www.abank.com.tr adresimizdeki iletişim formunu kullanabilir, Sosyal Medya aracılığı ile Facebook sayfamızdan bize ulaşabilir veya 444 00 55 numaralı çağrı merkezimize bildiriminizi bırakabilirsiniz. Saygılarımızla, ALTERNATİFBANK A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler