24 Ekim 2016

Altan Turizm Şoför Güzergaha Uymuyor Ve Müşteriyi Azarlıyor!

Saat 17:00 Haramidere Carrefour SA Yakuplu servisi ile eve gitmek üzere yola çıktık. Ancak servis şoförü Yakuplu 194. Sokak güzergahında olmasına rağmen sokağa girmedi ve son yolcuyu indirdi ve siz nerede ineceksiniz diye sordu 194. Sokak dedim. ''Ancak oradan geçtim'' dedi. Bende 2 üst caddeden geçtiğini söyledim. ''Ben sokak sokak gezemem'' dedi ''işim gücüm var akşama kadar sizi gezdiremem'' dedi. Ben kendisine biz gezmek istemiyoruz 194. Sokağa girmediniz biz mağduriyet yaşayacağız elimizde çok ağır poşetler var dedim.

Öfkeyle sinirle kızgınlıkla bizim sokağa yola çıktık. ''57. sokakta çalışma var burada inin'' dedi. Alt ve üst sokaktan geçebileceği halde çalışma var diyerek bırakmak istemedi ve bir sürü laf saydı eşim ve ben çok rencide olduk sonra kavga dövüş 194. sokağa girmeden başında bıraktı. Elimizde onca yükle kalakaldık. Kaba ve saygısız servis şoförden şikayetçiyim!

Ahmet 703 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet'in Teşekkür Mesajı24 Ekim 2016

    Servis şefi aradı konuştuk ilgilendi şikayetimi dinledi ve gereğinin yapılacağını böyle bir davranışın kabul edilemeyeceğini ve üzüntüsünü paylaştı. Çok sağ olsun teşekkür ederim.

  • Ahmet24 Ekim 2016

    Altan Turizm Haramidere Carrefour-Sa servis yetkilisi şefimiz beni aradı mağduriyetimi ve şikayetimi dinledi. Allah razı olsun çok teşekkür ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön