Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Alpha Markets Mağdur Etti, Paramı Hiç Ettiler.

Ali
23 Kasım 2023 13:21
1.448

Alpha Markets mağdur etti Telegram'da ki Borsa Efendisi adlı grupta yapılan davet üzerine vıp gruplarına c**** ç**** isimli şahıs benim 40.000₺ yatırımımı Ocean Gayrimenkul yatırım finansal değerleme yazan bir IBAN üzerinden hesap açtırarak oraya aktardı.

Daha sonrasında benimle işiniz bitti diyerek WhatsApp üzerinden 0533*****5401 numaradan e**** bey isimli birisi aradı. Bana bir işlem açtırdı ve ilk gün için 42 USD gibi bir kâr elde ettirdi. İkinci gün açılan işlem zarar ve kapatılmadı. Yarın toparlayacaktır merak etmeyin dedi ve swap ücreti olmayacak dediği halde swap ücreti kesildi. (Bu işlemler hala açık ve her gün swap ücreti kesiliyor).

Devamında açılan tüm işlemler zarar ile gitti ve hesabım stop out oldu. Bu süre zarfında bana sürekli merak etmeyin mağdur etmeyeceğiz denildi. Hesap stop olduktan sigorta yapıp işlemleri geri getirebileceklerini söylediler ve sigorta ücretinin kaybedilen ücretin yarısı olduğunu söylediler onu da gönderdim ve toplamda 60.000₺ yatırmış oldum fakat teminat işlemler için yetersiz geliyor ekleme yapalım ve hesap yönetimi yapılsın dediler.

Bir 20.000₺ daha gönderdim ve b******* k*** isimli şahıs merak etmeyin ben hocayım diğerleri asistanım size bakiye de destek olacağım ve durumu toparlayacağız dedi ve doğru dürüst ilgilenmedi bile. Arkadaş yoğunmuş. Ben gruptaki diğer kişilere nasıl çekim yaptınız diye sorduğum için de arkadaşın milyon dolarlık yatırımlarını zedeliyorsun dedi.

Akabinde e*** diye bir asistanına devretti beni ve aynı şekilde sürekli zarara soktular. Üslup olarak ise sürekli beni suçlama azarlama kafasında ilerlediler. Totalde 80.000₺ bu şahıslar paramı kurtarmak adı altında hiç ettiler. Hesabım şu an Hedge durumunda. Bu şahısların grupların da (telegram da Borsa Efendisi) konuşan bütün şahıslar uydurma ve beni kendi gruplarından işlerini bozacağım korkusuyla attılar. Yatırdığım miktarın da sürekli önemsiz küçük bir bakiye olduğunu küçümser bir tavırla birçok kez dile getirdiler. Mağdur edildim.

Alpha Markets Mağdur Etti, Paramı Hiç Ettiler.
profile
1 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayet Yaz