18 Ekim
#12810131

Alpa Telekomünikasyon Servisinin Sözde Kurumsallığı

iPhone 7 Plus telefonuma Apple servisi tarafından ses entegre arızası tespiti yapıldı. Ana kart tamiratı yapmadıkları ve garanti bittiği için internet aracılığı ile Alpa Telekomünikasyon'u buldum. Gayet güzel reklam yapmışlar. WhatsApp ve telefon üzerinden görüştüm fiyat aldım. Telefonu kargo ile yolladım. 2 iş günü diyorlar ya aramazsanız dönüş yok.


Neyse aradım yapıyoruz ama anakartta başka problem var onu da yapmamız lazım (ses entegre ana kart tadilatı ama). Fiyat suna çıktı parayı yollayın bu akşam kargoya yetiştirelim. Neyse telefonu kapattıktan 1 saat sonra para havalesini yaptım kişisel hesap açıklamasız ama akşam oldu o gün haber yok ben aradım döneceğiz dedi. 1 gün sonra biz test yaptık bataryanız ölü değiştirelim mi su fiyat dedi.


Bende batarya gayet iyi 1 günü deviriyor tek sıkıntım ses entegresi gerek yok dedim. Neyse 2 gün daha geçti aradım biz yolladık dedi. Hani takip numarası dedim hemen yollandı denilmişse yollanmıştır sistem. vesaire dedi vermedi. Telefon geldi en sonunda çok şükür. Ücretsiz kargo yalanı buraya kadarmış ödemeli yollamışlar. Ödedik ne yapalım telefon için. En büyük darbe daha gelmemiş meğerse. Seste sıkıntı yok ama bu sefer batarya 1 saat gitmiyor. 1 günü rahatça kullandığım telefon full dolu şarjdan 1 saat için de bitiyor. Velhasıl güvenip emanet ettiğim telefonun bataryası ölü olarak dönüyor. Ben buradan çok farklı çıkarımlar yapabiliyorum. Takdir sizin.

Hasan Hasan 1.024 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları