Aloparca.com Personelinin İlgisizliği ve Ürün Gönderimi.

Yücel E. |

Fatura numarası: 027992, Fatura tarihi: 13.8.2015 Aloparca.com sitesinden 1 adet Volkswagen bora marka araç için rot mili istedim. Benden şasi numarası ve araç hakkında bilgi isteyip ürünü gönderdiler. Şasi numarası ve diğer tüm bilgileri doğru vermeme rağmen aracıma uyumlu olmayan parça gönderdiler.

Aracım sanayide 2 gün kaldı bu yüzden doğru parça geldi diye her şey söküldü fakat parça yanlıştı. İade edeceğimi söyledim kargo ücretini öderseniz iade alırız dediler. Kargo ücretini ödeyip parçayı kutusuna koyup geri gönderdim. Daha sonra geç gönderdiniz kutu yırtılmış gibi bahanelerle iade alamayız diye aradılar. Boşa giden zamanı ödeyemezler ama bütün zararımı telafi etmelerini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yücel E.
  10 Ocak
  20:59

  Evet şasi numarası istediniz verdim ve yanlış rot mili gönderdiniz haliyle serviste uymadı araç lifte kalmaması için mecburen buradan muadil ürün almak zorunda kaldım. Kutusu açıldığı içinde iade almadınız. Halen anlamamakta ısrar ediyorsunuz. Rot milini size gönderiyim ücretsiz süs eşyası olarak şirketinizin duvarına asarsınız.

 • 28 Aralık
  09:30

  Merhaba,

  Firmamız tarafından gönderilen ürünler şasi numarası referansı ile belirlendiği için hatalı ürün gönderimi olması söz konusu değildir. Aracın farklı bir arızasından kaynaklanan parça uyumsuzluğu yaşanmış olabilir. Şirket politikaları gereği ayıplı olmayan ürünler dışında kalan ürün iadelerinde kargo ücreti alıcıya aittir.

  Bilginize sunar, iyi günler dileriz.

 • Yücel E.
  06 Kasım
  13:34

  Sadece yanlış gönderdikleri parçayı yeniden bana gönderdiler ne yapayım ben yanlış rotmilini böyle ilgisizlik umursamazlık görmedim kesinlikle kimseye önermiyorum.