02 Ekim 2015

Alonza Home Memnuniyetsizlik ve Satış Esnasında Yanıltma!

Yaklaşık 1,5 ay önce Alonza Home mağazasında yemek odası, oturma grubu, salon takımı, yatak odası ve televizyon ünitesi aldık. Showroom da yemek odası takımı bize gösterilirken gümüşlük de dahil gösterildi. Satış sözleşmesinde ise gümüşlüğün belirtilmediği teslimat esnasında fark edildiği biz bunu baştan bilseydik satın almazdık.


Ayrıca 23/09/2015 günü adresimizde teslim edilen ve yukarıda tarafımızdan satın alınan malzemelerden oturma grubunun yanlış gönderildiği, gönderilen takımın showroom'da bulunmayan tamamen kendi kafalarına göre bir renk beğenilmek suretiyle gönderilmiştir. Fakat biz bunu teslim almayarak geri gönderdik. Tamamen bizimle dalga geçer gibi tavırlar sergilemeleri bizleri üzmüştür.

Nevzat 1.402 Okunma

Cevaplar

  • Nevzat01 Ekim 2015

    şikayet ile ilgili bana dönüş yapılmadı ben son durumu öğrenmek için aradığımda firma yetkilisi eksik olan koltuk takımını bir haftaya kadar göndereceklerini söylediler aldatıldıgım gümüşlük için ise maliyetinin iki bin lira olduğunu gelecek olan koltuk takımları ile maliyetini ödediğimizde gönderileceği iması yapıldı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön