03 Mayıs 2017 #8323507

Alokontör Para İadesi Yapmıyorlar!

Acelem vardı TL yüklemek için 7000'i aradım beni 7010'a yönlendirdiler. Konuştuğum adam çok hızlı ve lafı ağzında geveleyerek konuşuyordu. Bana bir sürü avantajdan şundan bundan bahsetti size şu kadar TL hediye edeceğiz vs vs. TL yüklemek için kredi kartı bilgilerimi verdim. Adam laf arasında hızlıca bir rakam söyledi ödeyeceksiniz her ay hesabınıza yansıyacak falan dedi. Bende nasıl yani bu işlem için bir ücret mi ödeyeceğim dedim. O da evet hanımefendi dedim ya onayınızı aldım dedi. Ben de ama istemiyorum böyle bir ödeme yapmayı, üyeliği sadece bir seferlik TL yükledim dedim. O da ama bahsettim onayınızı aldım vs bir şeyler dedi. İptal etmek istiyorum dedim iptal için tekrar ararsınız dedi. Ben de iptal edebileceğimi düşünerek kapattım telefonu. Tekrar iptal için iletişime geçtiğimde iptal edilebileceğini ama ücret iadesi yapılamayacağını söylediler. Sonuç olarak bir öğrenciyi mağdur ettiniz.

Şeyma 700 Okunma

Cevaplar

  • Şeyma16 Haziran 2017

    Hayır benimle herhangi bir irtibat kurulmadı!

  • Şeyma13 Haziran 2017

    Alokontör hakkında burda şikayet yazıp para iadesi istemiştim. Kabul edip iade edeceklerini söylemişlerdi ama henüz geri iade yapılmadı üzerinden iki ay geçti. Param iade edilmedi. Ve sadece buradan şikayet yazdığım için ilgilendiler. O yüzden tekrar buradan şikayet yazıyorum. Umarım geri dönüş yapan şahıs yine azarlayarak konuşmaz!

  • Alokontör Temsilcisi03 Mayıs 2017

    Sayın Şikayetvar yetkilisi, 03.05.2017 tarihinde telefon ile görüşme yapıldı. Servisimizle ilgili bilgi aktarılmış ve isteği doğrultusunda işlemleri sonuçlandırılmıştır. Saygılarımızla, Alo kontör Müşteri Hizmetleri 0542 767 70 10

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön