Alokontör Üyelik Ücreti!

Gizem A. |

Bu güya kurumsal olan firma beni de mağdur etti! Vodafone'dan kontör yüklemek istedim. Beni bu firmaya yönlendirdiler ve yüklemelerin ücretsiz olacağını söylediler. Ben kesinlikle herhangi bir ücret karşılığında üye olmayı onaylamadım!

Bu şikayetimi de arayıp kendilerine söyledim, hani konuşmalar kaydediliyormuş ya dinleyin madem siz bana 100 lira ile ilgili bir şey söylemiş misiniz ya da ben'Evet 100 lira vereceğim'demiş miyim, anlaşılsın dememe rağmen bu işlem için onay verdiğimi iddia ettiler. Fakat benim konuşmayı dinlememe müsaade etmediler! Üyeliğimin iptali karşılığında bu 100 liranın 50 TL'si kesilecekmiş o kadar hizmet almışım (!) Sizi gerekli her yere şikayet edeceğim!

Etiketler :

Habersiz / Hileli Üyelik Yanlış/Habersiz Tahsilat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Aralık
  17:40

  Sayın Şikayetvar yetkilisi,
  26.12.2015 tarihinde telefon ile görüşme yapıldı. Servisimizle ilgili bilgi aktarılmış ve isteği doğrultusunda işlemleri sonuçlandırılmıştır.
  Saygılarımızla,

  Alo kontör Müşteri Hizmetleri
  0542 767 70 10

 • Gizem A.
  25 Aralık
  21:45

  Kimsenin beni aradığı falan yok ayrıca en son sizinle konustugumuzda hiçbir şekilde uzlaşmaya varamamistik, sinavlarimin bitmesini bekliyorum biter bitmez tüketici haklarına gidip konuşmamın dinlenmesi üzerine gereken başvurularda bulunup gerekirse dava acicam tek mağdur ben değilim yazık kimbilir kaç kişi farkında bile değil kimsenin onayını almadan kafanıza göre işlem ücreti alıyorsunuz! !

 • 16 Kasım
  09:42

  Sayın Şikayetvar yetkilisi,
  16.11.2015 tarihinde telefon ile aranmış, ancak müşterimize ulaşılamamıştır. Gün içerisinde tekrar aramaya devam edeceğiz.
  Saygılarımızla,
  Alo kontör Müşteri Hizmetleri
  0542 767 70 10