01 Nisan 2015

Alokontör Haksız Ücret Alıyor!

Alokontör servis üyeliğimi iptal etti ancak halen kredi kartımdan 11 TL çekip iade işlemi ücreti olarak da 4.77 TL komik bir rakamla iade işlemini gerçekleştiriyorlar. Yani ben kullanmadığım servisin aylık aidatını ödemiş oluyorum.

Her ay benden 6,23 TL tutarında üyelik aidatı kesecekler, üyeliğim iptal olmasına ve servisi kullanmamama rağmen. Her yerde sizin nasıl bir dolandırıcı olduğunuzu da ilan edeceğim. Gerekli yerlere de başvurumu yapacağım; çünkü bu bir suçtur. Türkiye Cumhuriyeti Devletin de yanıltma suçtur.

Oray 423 Okunma

Cevaplar

  • Oray04 Nisan 2015

    İsteğim doğrultusunda işlemler gerçekleştirilmedi. Hala aynı şekilde devam ediyorlar. Üstelik, hem üye değilim hem de mart ayında iki defa aidat kestiler. Siz merak etmeyin Alo Kontör, ben her yerde reklamınızı çok iyi şekilde yapıyorum. Avukat arkadaşımla da görüştüm, gereğini yapacağız; çünkü haklıyım.

  • Alokontör Temsilcisi01 Nisan 2015

    Sayın Şikayetvar yetkilisi, 04.02.2015 tarihinde telefon ile görüşme yapıldı. Servisimizle ilgili bilgi aktarılmış ve isteği doğrultusunda işlemleri sonuçlandırılmıştır. Saygılarımızla, Alo kontör Müşteri Hizmetleri 0542 767 70 10

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön