25 Aralık 2018
#11351462

Alokontör Aylar Sonra Hesabımdan Para Tahsil Etti!

Vodafone yönlendirmesi ile 7010 alo kontör hattını arayarak TL yükletmek istedim. Yıllık 60 TL üyelik işlemine onay verdiğimi, aylar sonra hesabımdan iznim olmadan tahsil ettiler. Güya aylardır hesap limitim müsait olmadığı için 4 ay sonra tahsil etmişler ve bakiyemin yetersiz olduğunu, mesaj yolu ile iletmişler.


125 TL hediyeniz yüklenmiştir 6 ay boyunca ekstrenize 20 TL olarak yansıyacaktır diye bilgilendirme mesajı attılar. Ve benim bu mesajdan üyeliğin ücretli olduğunu bilmem gerekirmiş.
Böyle bir şeye asla onay vermedim.


Onay verdiğim ses kaydı benimle paylaşılmıyor. İnsanları öyle kandırıp paralarını alıyorlar ve haklı olduklarını ispat edecek kayıtlı çağrılarda ortada yok. Buna ön ayak olup yönlendiren de Vodafone. Kendi müşterilerini kandıran da Vodafone. Yazıklar olsun ama savcılığa kadar gidip bu olayın peşinde olacağım. O zaman nasıl paylaşılıyor o çağrılar görün bakalım. Manevi olarak zamanımı aldığınız yıprattığınız kandırmaya çalıştığınız için de ayrı olarak tazminat davasını açacağım. Bulmuşsunuz garibanı 60 60 götürün akla bak. Elbet o hak kalmayacak sizde...

Banu Banu 1.357 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları