21 Mart 2013

Alo Asist Özel Bilgilerime Ulaşıyor!

Yine aloasistten biri daha öncede aramışlardı. nereden buluyorlarsa kredi kartı bilgilerimi buluyorlar bu yüzden işbankası kartımı iptal ettirdim. şimdi yine arıyor kredi kartı harcamalarım düzenliymiş hediye kazanmış. bu devirde tanımadığın insana ne hediyesi ya!! hemen adresimi bilgilerimi teyit edecekmiş adresime evraklarımı yollayacakmış.


Ya arkadaşım bir sor istiyormusun bi anlat bu nedir?? ayrıca bu firma benim kredi kartı bilgilerimi nerden buluyor!! birde o kadar kapalı konuşuyorlar ki tam bir bilgi de vermiyorlar içerikte paylaşmıyorlar. nereden buldunuz bilgilerimi diyorum ses yok. ee işte biz uluslararası bir bilmem ne firmasıyız diyorlar okadar.

Samet 390 Okunma

Cevaplar

  • Alo Asist Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli talep sahibi Sn Samet D. bildirimi tarafımıza incelenmiş olup, kurumumuz müşterisi olmadığı ve iletilen şikayet konusunun tarafımıza ait olmadığı belirtilmiştir. Değerli talep sahibi Sn Samet D. kurumsal yapımız ile ilgili detaylı bilgilendirilerek, asıl şikayet konusu firmayı araştırması için bilgilendirilmiştir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle 90-216-709 81 00 numaraları Müşteri Hizmetleri hattımızdan temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, Alo Asist

  • Samet03 Eylül 2013

    devamlı farklı arkadaşlar tekrar tekrar arıyor hizmet satmaya çalışıyolar ben almak istemiyorum aramayın dedikçe arıyorsunuz. beni arayan diyor ki ben daha önceden aramadım sizi. arkadaşlarım aramıştır. not alıyorum aramayacaklar diyor 1 hafta sonra tekrar arıyorlar. nasıl telefon numaram geçti elinize anlamıyorum ya. aramayın artık beni!!!

  • Alo Asist Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Değerli müşterimiz Sn Samet D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Alo Asist olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisi ile görüşülmüş ve şikayetine yönelik aksiyonlar alınarak memnuniyeti sağlanmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle 90-216-709 81 00 numaraları Müşteri Hizmetleri hattımızdan temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, Alo Asist

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön