08 Mayıs 2014

Alo Asist Müşteri Hizmetleri Arayıp Yanlış Bilgi Veriyor.

08.05.2014 tarihinde 0216 709 80 80 nolu telefondan Aloasist firması adına arandım. Yıl içinde kredi kartları alışverişlerinden ücretsiz diş check up kazandığımı söylediler. Daha sonra ellerinde mevut olan ev adresimi ve gsm telefonunun teyidini istediler. Olayın ne olduğunu anlamış olmama rağmen yanıltıcılığı nasıl yapıyorlar merakıyla teyit ettim.

Daha sonra bu sefer yine ellerindeki 4043 diye başlayan ve sonraki takip eden iki rakamını da söyleyerek kredi kartımın numarasını da teyit etmemi istediler. Biraz tereddüt ettikten sonra görüşmeyi izleyen eşimin onayıyla onu da teyit edecektim ki telefonu kapattılar. Telefonu eşim açmıştı ve sorgulayıp telefonu bana vermişti.

Tülay 3.703 Okunma

Cevaplar

  • Alo Asist Temsilcisi10 Mayıs 2014

    Sn Tülay D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Alo Asist olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Şikayetinize istinaden görüşme kayıtlarınız dinlenerek incelenmiştir. Sn. Tülay D. ile ortalama 2 dakika görüşme sağlanmış olup, görüşmede sizden herhangi bir bilgi istenmediği gibi herhangi bir işlemde yapılmamıştır. Kurumumuz gerekli araştırmaları ivedilikle sağlamıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle 90-216-709 81 00 numaraları Müşteri Hizmetleri hattımızdan temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön