15 Mayıs 2013

Alo Asist İşlem İptali Ve Ücret İadesi!

Arandığımda İş Bankası kredi kartı numaralarımı bilen bir bayan hayat sigortası ve ücretsiz çekici hizmetinden bahsediyordu, ikna oldum, sonra öğrendim ki çekici hizmeti ücretsiz değilmiş, şikayet sitelerinde bir sürü şikayet vs.yani bravo, insanları yanıltmak bu kadar kolay mı, işlemin iptalini ve paramın iadesini istiyorum, saf yerine konmaktan nefret ettiğim için bu işin peşini sonuna kadar bırakmayacağım, emin olabilirsiniz!

İsmail 730 Okunma

Cevaplar

  • İsmail 29 Ağustos 2013

    Alo Asist, uzun süren telefon görüşmelerim sonucunda önce ücretimin hesabıma iade edildiğini ve dekontumun mail adresime gönderildiğini söyledi ama farkettim ki bana ait olmayan bir başka bankanın hesabına çıkarılan paranın dekontunu göndermişler, sonra yine aradım ve yine uzun süren telefon konuşmalarından sonra satış iptal edildi ve ücret iadesi hesabıma gönderildi.

  • Alo Asist Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Değerli müşterimiz Sn İsmail C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Alo Asist olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisi ile görüşülmek üzere belirttiği telefon numarasından aranmış, ancak cevap alınamıştır. Müşterimizin 90-216-709 81 00 numaraları Müşteri Hizmetleri hattımızdan bizlere ulaşması durumunda şikayetine yönelik aksiyon alınabileceğini belirtmek isteriz. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle 90-216-709 81 00 numaraları Müşteri Hizmetleri hattımızdan temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, Alo Asist

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön