16 Nisan 2013

Allmode Çay Lekesi Çıkmadı!

6 ay önce Eyüp Arçelik halı mağazasından leke tutmaz özellikli halı aldım halının üzerine bardaktaki çay döküldü hemen o gün halı yıkama firmasına verdim halım bana ulaştığında lekeler çıkmamıştı halı aldığım mağazayı aradım kendilerine ait halı yıkama firmasına gönderdiler ama leke gene çıkmadı ve halımın üzerinde ki tüyler gitmiş ve halım daha da yıpranmış.


Firma yetkilisine gittiğimde ilgilenmediler ve umursamaz bir şekilde konuştular ilk halıyı aldığım gün söyledikleri sözleri inkar ettiler istediğin yere git şikayet et dediler ve hala halım mağazada yetkililere buradan duyuruyorum. Ürünü satarken kesin garanti verdiler halımın yenisini yada para iadesini istiyorum.

Aygül 1.258 Okunma

Cevaplar

 • Aygül02 Mayıs 2013

  yazıklar olsun sizin gibi bir firmaya sattığınız ürünün arkasında durmuyorsunuz mahkemeye başvuru yaptım . Çok yazık sizden bir daha alışveriş yapmam ve herkese de anlatarak yaptırmama Eyüp mağazanızı kapattırana kadar uğraşacağım.

 • Aygül29 Nisan 2013

  Allmode ye de yazıklar olsun bu siteye de kimse ilgilenmiyor. Tüketici hakları mahkemesine vereceğim artık mahkemede görüşürüz.

 • Aygül22 Nisan 2013

  ürün sizin göndermiş olduğunuz halı yıkama fabrikasında deforme oldu lekelerin tamamın çıkmamış ki zaten lekeyi çıkartmak için nasıl bir yöntem kullandıysanız halının tüylerinin yok denecek kadar azalmış. Ben o halıları çok zor durumda aldım ve çok kısa süre kullanabildim. müşteri memnuniyeti firmanızda 0 . Halılarım değişmez ise yada para iadesini yapmazsanız sizi tüketici mahkemesine vereceğim. o kadar üzgünüm ki arkasını bırakmayacağım. ayrıca geldiğimde sergilemiş olduğunuz tavırda çok çirkin. halıyı satarken bana leke tutmaz denmişti.

 • Allmode Temsilcisi21 Nisan 2013

  Merhaba Müşterimizin almış olduğu makine halısında çay dökülmesi sonucu olarak lekeyi çıkarmak amacıyla halının üzerinde yoğun bir şekilde silmeye dayalı halıda deforme oluşmuştur. Ürün mağazamıza geldiğinde halıdaki leke çıkmamış olup halı müşteri kaynaklı deforme olmuştur. Müşterimiz ürünü yıkamacıya gönderdiği halde lekeyi çıkartmayıp ürünü müşteriye geri göndermiştir. Ürünü çalıştığımız halı yıkama fabrikasına gönderip, lekeler büyük bir ölçüde çıkarılmıştır. Yalnız hiçbir halıda leke tutmaz ibresi bulunmamaktadır. İYİ GÜNLER.

 • Aygül18 Nisan 2013

  neden cevap verilmiyor , bu halıları ne yapacağım ben firma gerçekten çok rahat davranıyor

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön