Alljoy Logistics Gümrükte 25 Gün

Hakan Hakan1 hafta önce

Banggood sitesinden aldığım ürün Alljoy LOG. İle Türkiye'ye geldi. 28 Nisandan beri gümrükte bekliyor. Ne olacağı belli değil. Beklediği söylendi bir kere. Sonra Haber alamadım. Bilgi alamıyorum durum ile ilgili. Kargoya verildiğinde bilgi verilse en azından.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Hakan 2 gün önce  

  Ürünü tekrar alljoya kargolatmaya çalışıyorum.

 • profile-icon Hakan 2 gün önce  

  Aras Kargo çağrı merkezini arayıp ısrar edince öğrendim. Hemen söylemiyorlar. Aras ile anlaşmalilar. Ben Aras Kargo'yla iş yapan hiçbir yerden ürün almamaya çalişacağım.

  • 2Yorum
  Cevapları Gizle (2) arrow
  profile-icon Hakan 7 saat önce  

  Evet isimden sorgulatti. İadeleri sorabilirsiniz. Size yakin şubeye ilk bakıyor Aras. Israr edince genel kargolara bakıyorlar. Alljoy Telefon 0212 2964569 Buradan da sorabilirsiniz. Ama onlarda yavaşlar

  profile-icon Emre 1 gün önce  

  Merhaba hocam bende Aras Kargo'yu aradım durumu izah ettim zorla bu firmanın kargolarını yurtiçinde Aras dağıtıyormuş diye zorla isim ile arama yapalım dediler ve isminize kargo gözükmüyor dediler. Sizin de isminiz ile mi aradılar korgonuzu

 • profile-icon Hakan 3 gün önce  

  Aras Kargo'ya teslim etmişler ürünü. O da adres eksik diye geri iade etmiş. Bulunduğum adresi bulamamaları imkansız tüm cadde sokak ev daire. Bilgileri var. Yeniden sevk ettirmeye çalışıyorum. Arasa ısrar edin söylemediler kargomun olduğunu.

  Cevapları Gizle (2) arrow
  profile-icon Hakan 7 saat önce  

  Evet Aras'la. Çalışıyorlar. Arasa. Israr edince söylediler. Bugün kargom tekrar eksik adresle kargolandı. Aradım alljoyu adrese site isim, daire no. Eklettim. Anlamıyorum olan bilgi neden yazılmıyor.

  profile-icon Muhammet 3 gün önce  

  Hocam bu bilgiye nereden ulastin. Alljoyun tüm paketleri araslami geliyor acep. PTT nin gözünü seveyim adım adım kargoyu gösteriyor. Hızlı olsun diye alljoy seçtim bir daha seçersem iki olsun PTT 10 sefer getirmişti şimdiye.

 • profile-icon Muhammet 4 gün önce  

  Kargo geldi mi hocam benim kargoda gümrükte 10 gündür çıkmadı. Çıktıysa da takip sistemine düşmedi halen gümrükte görünüyor. 5 günde Çin'den geldi 10 gündür Türkiye'de bana ulaştıramadılar

 • profile-icon Emre 5 gün önce  

  Kargonuz geldi mi hocam benimde 8 gündür gümrükte

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler