Allianz Yaşam ve EmeklilikAllianz Sigorta İşsiz Kalma Sonucu Tazminat Ödemesi Yapmıyor!!

Selçuk G. |

Kredi kartı ekstre güvencesine sahibim. İşsiz kalmam sonucu kullanmak istedim. Tüm şartlarımı yerine getirdim ve evrakları yolladım. Sonuç olarak tazminat başvurusunun olumsuz sonuçlandığına dair cevap verildi. Neden olarak da dershanelerin kapatılmasından dolayı dendi.

Etiketler :

Sigorta Başvuru Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Eylül
  18:04

  Değerli Müşterimiz,
  Bildiriminize istinaden; gerekli incelemeler yapılmıştır.
  E-posta yoluyla iletişime geçilerek, tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır.
  Sizlerden gelen görüşlerin bizim için, sizler kadar değerli olduğunu ve daha iyi olmamıza yardımcı olduğunu bilmenizi ister, sağlıklı günler dileriz.
  Saygılarımızla,
  Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.

 • Selçuk G.
  28 Ağustos
  11:26

  . Kredi kartı ekstre güvencesi olarak sigorta sahibiyim. Kendi isteğim dışı İşsiz kalmam sonucu kredi kartı ekstre güvencesini kullanmak istedim. Tüm belgeleri eksiksiz bir şekilde sigorta şirketine yolladım. İşten ayrılma sebebim ''istihdam fazlalığı " olarak belirtilmekteydi.
  İşsiz kalmam sonucu sigortamdan yararlanmak istedim.. Olumsuz sonuçlandığı belirtildi. Üstelik red cevabı olarak da dershanelerin kapatılması olduğu öne sürüldü. Gerçeği yansıtmayan benim belirttiğim bilgiler dışında farklı bir neden bulunarak talebim red edilmiş bulunmakta. Kredi notum etkilenmekte, ekstre güvencesi halen alınmakta ve ben halen işsizim. Borçlarıma bu durumdan dolayı faiz uygulanmakta.

 • Selçuk G.
  27 Ağustos
  12:29

  Haksız, gerçeği yansıtmayan beyanlarda bulunarak müşterilerinizi mağdur etmede sizin üzerinize bir şirket tanımıyorum.

 • 26 Ağustos
  15:52

  Değerli Müşterimiz,
  Bildiriminiz Şirketimize ulaşmıştır. Öncelikle talebinizi çözümlemek için göstermiş olduğunuz gayretin farkında olduğumuzu belirtir, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.
  Şirketimizin “Güvenilir ve Adil Olma” ilkesi gereğince, talebinizin değerlendirilerek en hızlı şekilde tarafınıza dönüş sağlanması için, gerekli incelemelerin başlatıldığını belirtmek isteriz. İncelemelerin hassasiyetle değerlendirilerek, mümkün olduğunca hızlı çözümlenmesini amaçlıyor ve bu nedenle sizden kısa bir süre rica ediyoruz.
  Sunmuş olduğumuz ürün ve hizmetlerle ilgili taleplerinizi 444 0953 numaralı Çağrı Merkezimiz veya ekteki link aracılığı ile Şirketimize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz.
  Saygılarımızla,
  Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.

  https://www.allianzyasamemeklilik.com.tr/tr/iletisim/formlar/iletisim-formu/